Dołącz do czytelników
Brak wyników

TRANSPORT

28 listopada 2018

Jeden BP Tollbox dla EETS zamiast wielu urządzeń pokładowych

0 389
Koncern BP jako jeden z pierwszych wprowadził na rynek ogólnoeuropejskie urządzenie pokładowe do obsługi opłat drogowych w sieci WWTS. Wprowadzona w 2018 roku i etapowo rozszerzana sieć EETS pozwoliła na prostszy pobór opłat drogowych.

Przemieszczanie się po Europie jeszcze nigdy nie było tak proste. Jeszcze w 2017 roku każdy europejski kraj posiadał własny system opłat drogowych, dziś mamy sieć EETS. Dzięki niej możliwa jest instalacja jednego, uniwersalnego urządzenia pokładowego obsługującego wszystkie państwa, które dołączyły do systemu. Korzystając z BP Tollbox dla EETS możesz zastąpić wiele urządzeń obsługujących poszczególne kraje jednym innowacyjnym OBU. Łatwa instalacja typu „Podłącz i jedź” i prostota obsługi urządzenia również sprzyjają wyborowi tego rozwiązania.

POLECAMY

Kraje i trasy, które dołączyły do EETS do tej pory to Austria, Belgia (wraz z Liefkenshoek), Francja, Hiszpania, Polska (trasa A4 na odcinku Kraków - Katowice), Portugalia i Włochy. W latach 2018 i 2019 do systemu dołączą Most nad Sundem (Oresund), Most Storebaelt, Niemcy, Norwegia, Polska, Słowenia i Węgry. W latach 2020/2021 dołączyć do EETS mają także Czechy i Słowacja. Łącznie aż 13 europejskich krajów zaplanowało przyłączenie się do sieci. A to dopiero początek!

Wymierne korzyści dla międzynarodowych ot

Do niewątpliwych plusów oferty BP należą brak opłat za personalizację, przesyłkę, aktualizacje, a także brak opłat stałych. Instalacja i kon6guracja urządz...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy