IVECO wprowadza na rynek nowy model IVECO S-WAY

TRANSPORT
IVECO wprowadza na rynek nowy model IVECO S-WAY: samochód ciężarowy do ruchu dalekobieżnego, zaprojektowany „wokół” kierowcy i korzystający z najnowocześniejszych technologii online.

Na przełomowej konwencji, która odbyła się w centrum wystawienniczym IFEMA w Madrycie w Hiszpanii, marka IVECO zaprezentowała swojej sieci dealerskiej, sprzedawcom, klientom i przedstawicielom prasy międzynarodowej nowy ciężki pojazd IVECO S-WAY, przeznaczony do ruchu dalekobieżnego.

Hubertus Mühlhäuser, CEO of CNH Industrial, zaprezentował strategiczne perspektywy i wizję CNH Industrial podczas premiery, którą otworzył Gerrit Marx, President Commercial and Specialty Vehicles. Do wygłoszenia przemowy zaproszono także wiodących światowych partnerów, takich jak Amazon, Shell i Microsoft, znanych z nieszablonowych pomysłów oraz wprowadzania przełomowych technologii.

W ramach CNH Industrial marka IVECO jest częścią czegoś większego i wykorzystuje synergię wewnątrz Grupy. Ten nowy, sztandarowy samochód ciężarowy do ciężkich zadań, jest nie tylko osiągnięciem marki IVECO, ale również ważnym kamieniem milowym dla CNH Industrial jako całości - powiedział Hube...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!

Przypisy