Dołącz do czytelników
Brak wyników

TRANSPORT

5 lipca 2019

IVECO wprowadza na rynek nowy model IVECO S-WAY

0 373
IVECO wprowadza na rynek nowy model IVECO S-WAY: samochód ciężarowy do ruchu dalekobieżnego, zaprojektowany „wokół” kierowcy i korzystający z najnowocześniejszych technologii online.

Na przełomowej konwencji, która odbyła się w centrum wystawienniczym IFEMA w Madrycie w Hiszpanii, marka IVECO zaprezentowała swojej sieci dealerskiej, sprzedawcom, klientom i przedstawicielom prasy międzynarodowej nowy ciężki pojazd IVECO S-WAY, przeznaczony do ruchu dalekobieżnego.

POLECAMY

Hubertus Mühlhäuser, CEO of CNH Industrial, zaprezentował strategiczne perspektywy i wizję CNH Industrial podczas premiery, którą otworzył Gerrit Marx, President Commercial and Specialty Vehicles. Do wygłoszenia przemowy zaproszono także wiodących światowych partnerów, takich jak Amazon, Shell i Microsoft, znanych z nieszablonowych pomysłów oraz wprowadzania przełomowych technologii.

W ramach CNH Industrial marka IVECO jest częścią czegoś większego i wykorzystuje synergię wewnątrz Grupy. Ten nowy, sztandarowy samochód ciężarowy do ciężkich zadań, jest nie tylko osiągnięciem marki IVECO, ale również ważnym kamieniem milowym dla CNH Industrial jako całości - powiedział Hubertus Mühlhäuser, CEO of CNH Industrial.

Poprzez tę premierę marka wprowadza na rynek nową rodzinę ciężkich pojazdów IVECO WAY, która oznacza silną zmianę w kierunku zapewnienia klientom zintegrowanego ekonomicznie i środowiskowo zrównoważonego rozwiązania transportowego, w którym usługi związane z produktem stają się ważniejsze od samego produktu.

Chcemy stać się dla naszych dostawców i klientów najlepszym we współpracy i innowacyjności producentem samochodów ciężarowych, jednocześnie dostosowując nasze pojazdy do życia kierowcy, które dziś jest czymś więcej niż tylko trasą, którą pokonuje. Zrównoważony rozwój wiąże się również z naszą odpowiedzialnością za to, aby ta praca, która ma kluczowe znaczenie dla naszego społeczeństwa, była bardziej atrakcyjna i przyjemna, co wykracza poza samo dodanie wstawek ze skóry i drewna - powiedział Gerrit Marx.

IVECO S-WAY: ciężki samochód ciężarowy IVECO na następną dekadę

IVECO S-WAY niesie ze sobą wszystkie zalety wprowadzone w poprzednich generacjach i dodaje nową kabinę, całkowicie przeprojektowaną z myślą o potrzebach kierowcy i właściciela. W obliczu ostrej konkurencji operatorzy logistyczni potrzebują najwyższego poziomu dyspozycyjności, wydajności i produktywności swoich flot. Nowy IVECO S-WAY doskonale spełnia to wymaganie, oferując kompletny pakiet funkcji i usług, które nie mają sobie równych. Samochód został opracowany z naciskiem na najwyższy komfort kierowcy, zrównoważony rozwój oraz nowy, rozszerzony poziom komunikacji, mający na celu obniżenie całkowitego kosztu posiadania.

To więcej niż produkt: zaoferowano model biznesowy, który obejmuje cały cykl życia pojazdu i pomaga klientom IVECO spełniać wymagania ich klientów. 

Konstrukcja nowej kabiny zaprojektowanej „wokół” kierowcy zapewnia najwyższej klasy warunki życia i pracy z przestronnym otoczeniem, doskonałą ergonomią jazdy i dobrze zaplanowanym rozmieszczeniem elementów. Łączy w sobie funkcjonalność oraz komfort. Konstrukcja uwzględnia również bezpieczeństwo kierowcy dzięki wzmocnionej konstrukcji (zgodność z normą ECE R29.03 dotyczącą zderzeń z udziałem kabiny) i znacznie lepszej widoczności we wszystkich kierunkach i w każdych warunkach.

Podczas projektowania od podstaw zupełnie nowej kabiny, firma IVECO wykorzystała każdą okazję dla zapewnienia oszczędności i zwiększenia produktywności z korzyścią dla rentowności właściciela. Nowa konstrukcja optymalizuje osiągi aerodynamiczne, dodatkowo zwiększając doskonałą efektywność paliwową pojazdu nawet o 4%. Do niskiego całkowitego kosztu posiadania przyczyniają się...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy