Dołącz do czytelników
Brak wyników

TRANSPORT

6 marca 2020

GEFCO VISIBILITY usprawni transport towarów

0 406
GEFCO Freight Forwarding wspiera swoich klientów usługą GEFCO VISIBILITY. Rozwiązanie opiera sią na bezpiecznym i dostosowanym do potrzeb klienta portalu internetowym przygotowanym przez WiseTech Global. Firmy za jego pośrednictwem mogą zarządzać wszystkimi transportami, od rezerwacji po fakturowanie.

GEFCO Visibility oferuje partnerom Grupy GEFCO szereg rozwiązań, które wspierają zarządzanie łańcuchem dostaw, podnoszą standardy współpracy i usprawniają procesy biznesowe. GEFCO Visibility umożliwia za pomocą kilku kliknięć zarządzanie przesyłkami lotniczymi, morskimi, drogowymi lub kolejowymi oraz monitorowanie codziennych przesyłek za pomocą standardowych lub dostosowanych do ich potrzeb wskaźników.

POLECAMY

Portal zawiera różne moduły, w tym moduł sprawozdawczy do wyodrębniania szczegółowych sprawozdań z działalności spedycyjnej oraz moduł finansowy. Moduł zarządzania wyjątkami pozwala klientom na skonfigurowanie automatycznych alertów o wszelkich odchyleniach od standardowego procesu spedycyjnego lub też powiadomień po zakończeniu realizacji określonych etapów w łańcuchu dostaw.

GEFCO VISIBILITY jest zintegrowane z GEFCO TRACY, czyli z reagującym na polecenia głosowe narzędziem śledzenia przesyłek, które przy użyciu technologii Smart Speaker umożliwia klientom za pomocą komend głosowych uzyskan...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy