Dołącz do czytelników
Brak wyników

TRANSPORT

12 grudnia 2018

BTK Logistik decyduje się na zakup ponad 50 nowych naczep Kögel Light plus

0 433
BTK Befrachtungs- und Transportkontor GmbH z siedzibą w bawarskim Rosenheim, odnawia część swojej floty składającej się z ponad 180 naczep inwestując w 50 nowych naczep Kögel Lightplus.

Nowe 50 naczep Lightplus generacji NOVUM wyposażono w nowe, seryjne profile zewnętrzne oraz nowe nadwozie Kögel. Dzięki temu zamocowanie pasów w obrzeżu stalowej ramy Vario-Fix jest możliwe również wtedy, gdy aluminiowe listwy wkładane znajdują się w kieszeniach. 13 par dołączanych standardowo uchwytów mocujących ma teraz boczne haki mocujące, które ułatwiają obsługę. Pasy są przystosowane do działania siły rozciągającej o wartości 2500 kilogramów. Aby zwiększyć ładowność, ściana przednia, w tym przednie słupki narożne, tylne słupki narożne i tylny portal drzwiowy wykonane są standardowo z aluminium. Naczepy Kögel Lightplus są oczywiście objęte certyfikatem zabezpieczenia ładunków według normy DIN EN 12642 Code XL. 

POLECAMY

Oś naczepowa Kögel - KTA

Naczepy Lightplus wyposażono w standardowe osie Kögel Trailer Axle KTA, które są niezawodne, łatwe w obsłudze i świetnie trzymają się drogi. Unikalna „podwójna amortyzacja” osi KTA, składająca się z miękkiej tulei gumowej i wahacza ze...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy