Dołącz do czytelników
Brak wyników

TRANSPORT

8 marca 2018

Bezpieczny transport sprzętu gospodarstwa domowego

0 357
Firma Fried-Sped Friedrichsohn Internationale Spedition GmbH z siedzibą w Ummendorf, w okręgu Górnej Szwabii Biberach w Badenii-Wirtembergii w Niemczech, odbiera 20 nowych naczep firmy Kögel.

Piętnaście z nich w wariancie Kögel Cargo i kolejne pięć modeli Kögel Mega, które uzupełnią flotę firmy przewozowej, składającą się w 100 procentach z naczep firmy Kögel. W przyszłości firma spedycyjna wykorzysta nowe naczepy głównie do transportu wysokiej jakości lodówek i zamrażarek renomowanego światowego producenta.

POLECAMY

Kögel Cargo i Kögel Mega: wysoki stopień indywidualizacji

Już podstawowa wersja naczep Kögel Cargo i Mega charakteryzuje się takimi zaletami jak niskie koszty konserwacji i wysoka jakość wykonania. Perforowana stalowa rama zewnętrzna typu Vario-Fix z 13 parami zaczepów, z których każdy ma wytrzymałość na siłę rozciągającą o wartości 2000 kg. Nadwozie spełnia wymagania wytrzymałościowe dotyczące zabudów wzmocnionych wg DIN EN 12642 Code XL, dzięki czemu nie jest konieczne dodatkowe zabezpieczenie przy zwartym załadunku. Dzięki standardowej zintegrowanej plandece dachowej Kögel, po otwarciu pasy dachowe nie zwisają, gdyż są one  wgrzane w  plandekę dachową. W ten sposób wyklucza się możliwość zahaczenia o pasy przy załadunku i rozładunku. W przypadk...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy