Dołącz do czytelników
Brak wyników

TRANSPORT

10 maja 2018

400-setny Mercedes-Benz Actros we flocie Grupy Raben

0 415
Firma w ramach wieloletniej współpracy zakupiła od Mercedes-Benz kolejne 35 pojazdów ciężarowych. Uroczyste przekazanie jubileuszowego samochodu odbyło się 8 maja w podwarszawskim Emilianowie w placówce Mercedes-Benz Trucks Polska.

Grupa Raben - od lat współpracuje z marką Mercedes-Benz. Tabor o różnym tonażu i specyfikacji trafia zarówno do floty własnej operatora, jak i jego przewoźników kontraktowych w kilku krajach europejskich. Potwierdzeniem i jej kolejnym etapem rozwoju jest najnowszy zakup 35 pojazdów ciężarowych Mercedes-Benz, wśród których znalazł się 400-setny egzemplarz nowego Actrosa we flocie Grupy Raben. Stało się to okazją do uroczystego przekazania pojazdu 8 maja 2018 roku w niedawno otwartej najnowszej placówce Mercedes-Benz Trucks Polska, a zarazem siedzibie Mercedes-Benz Trucks Warszawa - w podwarszawskim Emilianowie. W uroczystości wzięli udział dyrektor generalny Raben Transport, Paweł Trębicki oraz dyrektor oddziału spółki w Legnicy - Hubert Tyka. Mercedes-Benz Trucks reprezentował dyrektor zarządzający Przemysław Rajewski oraz Janusz Rachwał szef sprzedaży flotowej. W przekazaniu 400-setnego Actrosa uczestniczył również przedstawiciel Daimler AG, Joachim Schield.

POLECAMY

Pamiętam, że podejmując decyzję o zakupie pierwszej partii pojazdów długo zastanawialiśmy się, czy początkowo wyższa cena zakupu, faktycznie zostanie zrekompensowana niższymi kosztami eksploatacji. Nie byliśmy też pewni innych benefitów zachwalanych przez producenta. Na szczęście deklaracje...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy