Dołącz do czytelników
Brak wyników

TRANSPORT

2 lipca 2019

1200 pojazdów Vos Logistics z systemami zarządzania flotą WABCO

0 416
WABCO Holdings Inc. ogłosiło zawarcie umowy na dostarczenie nowoczesnych systemów zarządzania flotą (FMS) z firmą Vos Logistics, będącą jedną z największych firm logistycznych w Europie.

W ramach umowy WABCO dostarczy Vos Logistics 1200 komputerów pokładowych TX-SKY™ opracowanych przez światowej klasy dostawcę rozwiązań cyfrowych. TX-SKY zastąpi dotychczasowy system FMS, z którego Vos Logistics korzystała od ponad 20 lat. Firma będzie również korzystać z aplikacji WABCO TX-FLEX™, aby wspierać kierowców w działaniach poza kabiną.

POLECAMY

Firma Vos Logistics, posiadająca sieć 30 oddziałów w całej Europie, jest liderem na rynku transportu drogowego i usług logistycznych dostosowanych do potrzeb klientów. Vos Logistics, która za swoją misję przyjęła ułatwianie, usprawnianie i zwiększanie wydajności działań dla swoich klientów, stale inwestuje w innowacyjne i zaawansowane technologie, aby zwiększyć bezpieczeństwo oraz wydajność operacyjną, a także podnieść poziom obsługi klienta.

Nowe systemy zostaną dostarczone przez WABCO Fleet Solutions. Jest to przedsiębiorstwo zajmujące się dostarczaniem kompleksowego portfolio części, systemów i usług dla wiodących flot, takich jak Vos Logistics, aby mogły działać sprawniej, bezpieczniej i bardziej ekologicznie.

Lepsza wydajność i obsługa klienta

W 2018 roku uznaliśmy, że potrzebujemy nowego rozwiązania telematycznego – zarówno sprzętu, jak i oprogramowania – aby poprawić naszą komunikację pomiędzy wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami, zwiększyć wydajność naszych działań oraz zapewnić lepszą obsługę naszym klientom. Firma WABCO wykazała słuszność koncepcji połączenia komputera pokładowego TX-SKY oraz aplikacji kierowcy TX-FLEX. Przeprowadziliśmy testy platformy na 15 pojazdach z pięciu oddziałów i stwierdziliśmy, że rozwiązanie to spełnia wszystkie nasze wymagania - powiedział Pieter Derksen, purchase manager Vos Logistics.

Zespół WABCO wymienił wszystkie 1 200 komputerów pokładowych w pojazdach ciężarowych Vos Logistics na TX-SKY. Zamontowane na stałe urządzenia TX-SKY będą pełniły funkcję bezpiecznego kanału komunikacyjnego...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy