Dział: Operacje logistyczne

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Bezpiecznie i na czas, czyli jak firmy logistyczne dbają o płynność łańcucha dostaw i jakość produktów leczniczych?

Firmy logistyczne odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa i terminowości dostaw produktów leczniczych, dlatego niezakłócony łańcuch dostaw jest niezbędny dla zapewnienia jakości i dostępności leków oraz innych wyrobów medycznych. W związku z tym operatorzy logistyczni świadczący usługi dla farmacji muszą spełnić wiele procedur związanych z magazynowaniem i transportowaniem takich produktów, wśród których najważniejsze to m.in. kontrolowanie wszystkich etapów tego złożonego procesu oraz działanie w zgodzie z regulacjami i przepisami Prawa farmaceutycznego.

Czytaj więcej

Magazyny dla branży automotive coraz bardziej się specjalizują

– Jako operator logistyczny od lat równolegle rozwijaliśmy się wraz z branżą motoryzacyjną. Przez lata wypracowaliśmy logistyczny know-how automotive i bardzo dobrze znamy i czujemy się w branży motoryzacyjnej, która obdarza nas zaufaniem – mówi w rozmowie z Januszem Mincewiczem Jan Brachman, prezes Seifert Polska.

Czytaj więcej

Logistyka sektora healthcare w obliczu zmian. Wyzwanie dla branży TSL – transport leków i sprzętu medycznego, rozwiązania w zakresie opakowań

W branżach nauk przyrodniczych i medycznych zachodzi transformacja napędzana różnymi czynnikami, jak rozwój nowych metod terapeutycznych, w tym produktów biofarmaceutycznych i medycyny opartej na genach. Zmiany te stawiają przed firmami logistycznymi wyzwania m.in. w zakresie łańcucha chłodniczego czy opakowań, które odpowiednio zabezpieczą produkt przed uszkodzeniem. W jaki sposób można im sprostać?

Czytaj więcej