Autor: Tomasz Buraś

prezes zarządu DHL Express Polska
W DHL Express od 2002 r. początkowo jako Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych, a od 2007 r. jako Prezes Zarządu DHL Express. Jego kariera zawodowa związana jest z branżą logistyczną od ponad 20 lat. Pracował jako menadżer operacyjny biura zakupów w IKEA Hanim Poland S.A. (od 1992 r.), Dyrektor ds. Logistyki na Centralną i Wschodnią Europę w Sony Poland (w latach 1994-2001) oraz Dyrektor ds. Logistyki i Rozwoju w P&O Trans European Poland. Ukończył Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej. Był wykładowcą w Zakładzie Eksploatacji i Utrzymania Pojazdów na Wydziale Transportu Politechniki. Jego pasją są sport i podróże.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Logistyka sektora healthcare w obliczu zmian. Wyzwanie dla branży TSL – transport leków i sprzętu medycznego, rozwiązania w zakresie opakowań

W branżach nauk przyrodniczych i medycznych zachodzi transformacja napędzana różnymi czynnikami, jak rozwój nowych metod terapeutycznych, w tym produktów biofarmaceutycznych i medycyny opartej na genach. Zmiany te stawiają przed firmami logistycznymi wyzwania m.in. w zakresie łańcucha chłodniczego czy opakowań, które odpowiednio zabezpieczą produkt przed uszkodzeniem. W jaki sposób można im sprostać?

Czytaj więcej