Autor: Grupa Raben

         

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Pick by Weight w Raben i wózki z podwójną wagą - Studium przypadku Raben & RAVAS

Grupa Raben oferuje kompleksowe usługi logistyczne dla dużych i mniejszych firm w wielu krajach Europy. Siedziba główna Grupy Raben znajduje się w Polsce, a spółki grupy zlokalizowane są w 15 krajach Starego Kontynentu. Firma stale się rozwija i udoskonala swoje procesy w celu jeszcze lepszej obsługi klienta.

Czytaj więcej

Raport Zrównoważonego Rozwoju Grupy Raben

Jubileusz 90-lecia i kolejne akwizycje, statystyki dotyczące ponad 10 tysięcy pracowników i 14 rynków, walka ze zmianami klimatycznymi i działalność społeczna – te i dużo więcej informacji zawiera nowy Raport Zrównoważonego Rozwoju Grupy Raben. W publikacji za 2021 rok operator logistyczny prezentuje zarówno długoterminowe programy i ich efekty, jak i jednorazowe przedsięwzięcia, często o przełomowym znaczeniu dla firmy i całej branży.

Czytaj więcej

Grupa Raben przejęła Bexity

Grupa Raben przejmuje austriacką spółkę Bexity od holdingu Mutares. W wyniku transakcji ponad 500 pracowników i 16 oddziałów spółki Bexity, której siedziba znajduje się w Wiedniu, dołącza do rodziny Raben. Transakcja została zainicjowana w grudniu 2021 r. ale dopiero niedawno zaakceptowana przez władze antymonopolowe.

Czytaj więcej