Dołącz do czytelników
Brak wyników

Zwrot – tym razem przez sztag. Relacja z VI Ogólnopolskich Regat Logistycznych REGALUX Delphia CUP

BAZA WIEDZY | 7 października 2021 | NR 5
0 232

10–12 września br. na Jeziorze Charzykowskim rozegrana została szósta edycja Ogólnopolskich Regat Logistycznych REGALUX Delphia CUP. 18 pięcioosobowych załóg rywalizowało o miejsce na podium w zaciętej, prawdziwie sportowej atmosferze.

Pierwszy dzień regat upłynął na przyswajaniu wiedzy na sucho i na wodzie. Przedstawiciele Chojnickiego Klubu Żeglarskiego, który czuwał nad całym wydarzeniem, przeszkolili przyszłych zawodników z teorii, regulaminu rozgrywek, zasad żeglarskich. Wiele emocji wzbudziło losowanie sterników i kolejności startów. Tradycyjnie zaplanowano również czas na praktykę i sprawdzenie swoich umiejętności podczas treningu na Jeziorze Charzykowskim.
W regatach wzięły udział takie firmy, jak: LPP, SEW-EURODRIVE, X-KOM, TOYOTA Łódź, Rhenus Logistics, Inter Cars, DPD, Poczta Polska, Auto Partner, Auto-Partner Holding, AUTO-STARTER, Lenze, Morele.net, Radial, REGALUX, SICK, Świat Przesyłek/ASorter, Forum Media Polska. Wszystkie załogi rywalizowały na jachtach regatowych DELPHIA 24 One Design, a zawody rozgrywane były w formule przesiadkowej w dwóch klasach: diamentowej i platynowej.
Spotkanie pod żaglami w Charzykowych dla części załogi naszego wydawnictwa wpisane było w kalendarz już po raz kolejny, ale jedna z jej członkiń ma swój...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy