Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

2 czerwca 2022

Złoty i zielony listek CSR dla Raben

0 285

Grupa Raben po raz siódmy została uhonorowana Złotym Listkiem POLITYKI, dodatkowo także Zielonym, przyznawanym w tej edycji po raz pierwszy za osiągnięcia w zakresie polityki klimatycznej oraz nagrodą specjalną za działania wspierające realizację globalnych Celów Zrównoważonego Rozwoju – za projekt logistyka napędzana zieloną energią.

Zrównoważony rozwój i dążenie do neutralności klimatycznej to kluczowe elementy strategicznych działań Grupy Raben.  Firma konsekwentnie realizuje swoją strategię, koncentrując się na trzech filarach: ochrona środowiska, odpowiedzialny biznes oraz wpływ społeczny. Nic wiec dziwnego, że ponownie została za to nagrodzona przez tygodnik Polityka, firmę doradczą Deloitte oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu, które już po raz 11 wyróżnili polskich liderów zrównoważonego rozwoju i ESG w ramach inicjatywy Listki CSR Polityki. W tegorocznej edycji aż 82 firmy zdobyły wyróżnienia. Natomiast Złoty Listek, który otrzymała Grupa Raben trafił do 21 firm.

POLECAMY

Dodatkowo, aby spotęgować znaczenie transformacji klimatycznej, po raz pierwszy w tym roku w zestawieniu wprowadzona została nowa kategoria: Zielony Listek Polityki. Wyróżnionych zostało nim 14 firm, dla których redukcja negatywnego wpływu na klimat, zapobieganie zmianom klimatu oraz adaptacja do tych warunków są kluczowymi...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy