Dołącz do czytelników
Brak wyników

WYDARZENIA

20 października 2022

NR 5 (Wrzesień 2022)

XIV Ogólnopolski Kongres Magazynowania i Logistyki Modern Warehouse 2022 - Wydarzenia

0 199

Ogólnopolski Kongres Modern Warehouse to dwa dni pełne ekscytujących prelekcji. Już 15 i 16 listopada 2022 r. w Novotel Warszawa Airport będzie można zapoznać się ze strategiami, technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami magazynowymi, które wspierają dynamiczny rozwój e-commerce.

Kongres podzielono na pięć bloków tematycznych poświęconych różnym zagadnieniom z obszaru łańcucha dostaw i magazynowania.

POLECAMY

W ciągu dwóch dni wypełnionych niezbędną wiedzą z zakresu rozwoju e-commerce, automatyzacji i WMS, powierzchni magazynowych, outsourcingu oraz motywowania pracowników w dobie wojny, inflacji czy presji płac uczestnicy wydarzenia będą mogli przenieść swój biznes na wyższy poziom. 

Podczas tegorocznego wydarzenia przyjrzymy się m.in. nowym technologiom. Dowiemy się, jak dynamicznie zmienia się środowisko biznesowe w tym zakresie, jak w kilku prostych krokach przeformułować łańcuch dostaw, jak udrożnić zakorkowane szlaki transportowe oraz ile kosztuje magazyn 4.0. Poznamy strategię just-in-case, współpracy, elastyczności i inkluzyjności, a także nowe strategie i technologie czy systemy informatyczne, które mają wpływ na wydajność magazynową. 

Różnorodne prelekcje w jednym miejscu

Pierwszy dzień Kongresu otworzy panel „Zmienność otoczenia biznesowego – jak ewoluuje rynek magazynowy na przestrzeni ostatniego roku”, gdzie prelegentka Justyna Huet-Sujecka, European Key Account Manager w CEVA Logistics, opowie o trendach i wyzwaniach rynku logistycznego we współczesnym świecie. Dzięki temu poznamy zmienność i nieprzewidywalność rynku, czym jest omnichannel fulfillment, a także zintegrowany proces obsługi klienta. Następnie wysłuchamy prelekcji Jacka Grzechowiaka, doświadczonego menedżera ds. ryzyka i bezpieczeństwa w RiskResponse, na temat bezpieczeństwa operacji magazynowych w kontekście wojny w Ukrainie. Wykład ten z pewnością wpłynie na wzrost świadomości w obszarze obecnych i przyszłych zagrożeń na rynku logistycznym. Na zakończenie pierwszego panelu głos zabierze Sebastian Kita, radca prawny, lider biura CMW Legal w Gdyni i Gdańsku, który przekaże słuchaczom niezbędne informacje z zakresu klauzul kontraktów handlowych w obliczu wojny w Ukrainie.

Tematem drugiego panelu pierwszego dnia kongresu będą „Zakłócenia globalnych łańcuchów dostaw – jak zminimalizować ryzyko”, podczas którego Łukasz Boguszewski, dyrektor logistyki MODIVO S.A., opowie o budowaniu odpornego łańcuc...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy