V Międzynarodowe Targi Chłodniczego Łańcucha Dostaw i Temperatury Kontrolowanej

WYDARZENIA

ColdChain Poland to jedyna w Polsce biznesowa platforma łącząca przedsiębiorstwa działające w chłodniczym łańcuchu dostaw ze światem branży spożywczej.

Zeszłoroczna edycja, która odbyła się w formie online umożliwiła firmom wzajemne kontakty handlowe oraz prezentację ofert i produktów w czasie, kiedy spotkania twarzą w twarz nie były możliwe. Sezon targowy zarówno w Polsce jaki i na rynkach europejskich wrócił do swojego normalnego rytmu pracy, dlatego organizatorzy szykują tegoroczną edycję w formie stacjonarnej ze zdwojoną siłą! Ze zgromadzonych przez nas informacji jasno wynika, że zarówno wystawcy jak i odwiedzający targi już nie mogą się doczekać tradycyjnych, kwietniowych rozmów twarzą w twarz i uścisków dłoni.

ColdChain Poland to jedyna w Polsce biznesowa platforma łącząca przedsiębiorstwa działające w chłodniczym łańcuchu dostaw ze światem branży spożywczej.

Bezpośrednie połączenie z najważniejszym wydarzeniem branży spożywczej – targi WorldFood Poland – gwarantuje dostęp do doskonałego grona odbiorców:

  • Producenci, Importerzy i Eksporterzy produktów spożywczych, suplementów oraz farmaceutyków
  • HoReCa
  • Sieci handlowe i supermarkety
  • Sklepy detaliczne i hurtownie
  • Właściciele magazynów i hal chłodniczych

Od 5 do 7 kwietnia 2022 r. w EXPO XXI Warszawa, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, wiodące firmy z branży zaprezentują swoje rozwiązania z zakresu: chłodnictwo i klimatyzacja, transport i logistyka spożywcza, sprzęt przeładunkowy i systemy przechowywania, chłodnie i tabor transportowy, rozwiązania IT, bezpieczeństwo żywności i telematyka w łańcuchu dostaw.

Rezerwacja stoisk trwa!

Odwiedź stronę www.coldchainpoland.pl i dowiedz się więcej na temat możliwości uczestnictwa w wydarzeniu.

(Źródło: Lentewenc)

Przypisy