Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

8 sierpnia 2022

UPS przejmie Grupę Bomi

0 158

UPS przejmuje Bomi Group, międzynarodowego dostawcy usług logistycznych dla sektora medycznego. Dzięki tej transakcji, sieć UPS Healthcare w Europie i Ameryce Łacińskiej, powiększy się o zlokalizowane w 14 krajach dodatkowe obiekty umożliwiające kontrolę temperatury, a do zespołu dołączy 3000 wysoko wykwalifikowanych pracowników Grupy Bomi.

Grupa Bomi od 1985 r. świadczy usługi o wysokiej wartości dodanej dla sektorów Medtech i Pharma, stosując indywidualne i dopasowane do potrzeb klientów podejście. Jest to firma skoncentrowana na jakości w ochronie zdrowia, która zbudowała solidne i długotrwałe relacje biznesowe z ponad 150 międzynarodowymi klientami na całym świecie.

POLECAMY

- Bomi, jako wiodąca globalna firma logistyczna dla sektora medycznego, wzbogaci nasz portfel usług i przyspieszy naszą drogę do tego, aby stać się numerem jeden w obszarze kompleksowej logistyki opieki zdrowotnej - powiedziała wiceprezes wykonawcza (EVP) i prezes ds. rozwiązań dla sektora medycznego i łańcucha dostaw Kate Gutmann. Pracownicy UPS Healthcare i Grupy Bomi wyznają podobne wartości, wśród których jakość jest kluczowym elementem, na którym oparte są nasze kultury. Połączenie dwóch zespołów pozwoli nam znacznie poprawić nasze możliwości i zaoferować naszym klientom z sektora medycznego dalszy rozwój i jeszcze więcej rozwiązań w obszarze logistyki dla innowacyjnych produktów ratujących życie.

Kluczowi lider...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy