Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

29 czerwca 2022

Trucksters współpracuje z Grupą Heisterkamp

0 178

Hiszpański startup Trucksters, operator transportu technologicznego opartego na przekaźnikach samochodowych, zawarł umowę z Grupą Heisterkamp na włączenie do swojej floty 10 nowych, najnowocześniejszych naczep niemieckiego producenta Kässbohrer (model K.SBT).

Jednostki te są wyposażone w najnowsze elementy bezpieczeństwa czynnego, takie jak najnowocześniejsze systemy oświetlenia i reflektory w pełni LED, a także w solidną konstrukcję, dużą ładowność wnętrza, telematykę, najwyższej klasy podzespoły, takie jak osie BPW i elektronika WABCO. Ponadto wszystkie naczepy, wyposażone w GPS, mają nowe asymetryczne napisy z logo Trucksters.

POLECAMY

Grupa Heisterkamp została założona w Oldenzaal (Holandia) w 1919 r. i rozwinęła swoją działalność wokół usług transportowych. Posiada ponad 100-letnie doświadczenie, jest obecna w siedmiu krajach i wynajmuje ponad 5 000 naczep i 750 ciągników siodłowych.

- Ta umowa jest początkiem długoterminowej współpracy pomiędzy Trucksters i Grupą Heisterkamp – tłumaczy Gabor Balogh, współzałożyciel Trucksters - Dodan...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy