Dołącz do czytelników
Brak wyników

WYDARZENIA

10 grudnia 2021

NR 6 (Listopad 2021)

Spotkania branży TSL. VIII edycja targów TransLogistica

0 252

W dniach 3–5 listopada 2021 r. w EXPO XXI Warszawa odbyła się VIII edycja Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki – wiodącego spotkania branży TSL w tej części Europy. W targach udział wzięło 195 wystawców oraz 5850 uczestników z 43 państw, z czego aż 24% stanowili reprezentanci firm produkcyjnych, dystrybucyjnych oraz załadowcy.

Podczas TransLogistica Poland odbył się szereg merytorycznych wystąpień, które prowadzone były przez przedstawicieli wystawców i partnerów oraz ekspertów z branży. Każdego dnia targów program konferencji dotyczył ważnych i aktualnych zagadnień z branży TSL. Odbyły się m.in.: cykl prezentacji organizowanych przez portal Bezpieczeństwo w Logistyce oraz wystąpień na temat telematyki i praktycznych aspektów zarządzania firmą TSL, a także spotkania transportowe TSL Biznes i wystawa prac z podróży wraz z prezentacją uczestnika wyprawy Jelczem w Himalaje.
 

POLECAMY


Targi Pracy Branży TSL

Ważnym wydarzeniem towarzyszącym, o którym warto wspomnieć, była III edycja Ogólnopolskich Targów Pracy Branży TSL – TransLogistica Jobs, które przyciągają...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy