POD NASZYM PATRONATEM: Targi ColdChain Poland 2021 w nowej formule

WYDARZENIA

Biorąc pod uwagę niepewną sytuację epidemiczną, organizatorzy targów ColdChain Poland  przygotowują się na różne scenariusze. Najbliższa edycja targów ColdChain Poland odbędzie się według planu w dniach 20-22 kwietnia 2021r. Jeżeli sytuacja oraz warunki administracyjne na to pozwolą, targi odbędą się w wersji tradycyjnej – stacjonarnej w Expo XXI w Warszawie (oczywiście z zachowaniem obowiązujących wówczas standardów bezpieczeństwa).

Mając na względzie niepewność co do sytuacji związanej z epidemią koronawirusa,  w dłuższej perspektywie czasu oraz w trosce o komfort partnerów, organizatorzy pracują także nad  alternatywnym scenariuszem – wersją on-line.

Targi ColdChain Poland to idealne miejsce do promowania usług i produktów szerokiemu gronu potencjalnych klientów o ściśle sprecyzowanych celach biznesowych. Prezentacja na wydarzeniu umożliwia nawiązanie kontaktów z producentami szukającymi rozwiązań w zakresie chłodnictwa i logistyki w temperaturze kontrolowanej. Chłodniczy łańcuch dostaw pozwala wydłużyć okres trwałości produktów poprzez utrzymanie stałej temperatury na wszystkich jego etapach. ColdChain Poland wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców działających na rozwijającym się rynku logistyki w temperaturze kontrolowanej i zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Strategicznym partnerem ColdChain Poland są targi WorldFood Poland – najważniejsze wydarzenie branży spożywczej – od produkcji aż po wyrób końcowy i jego sprzedaż. Połączenie obu wydarzeń gwarantuje dostęp do idealnego grona odbiorców, a zarazem jest wspaniałą okazją do dyskusji i wymiany poglądów oraz poszerzenia wiedzy pod okiem specjalistów z branży.

Organizatorzy targów ColdChain Poland pragną zapewnić, że cały zespół intensywnie pracuje nad tym, aby w 2021 roku zjednoczyć branżę producentów chłodniczego łańcucha dostaw oraz, że reagują na zmieniającą się rzeczywistość i pozostają elastyczni, aby dopasować ofertę do potrzeb klientów.

Więcej informacji na temat możliwości udziału w targach: e-mail: lukasz@coldchain.pl; www.coldchain.pl

(Źródło: Lentewenc Sp. z o.o.)

Przypisy