POD NASZYM PATRONATEM: Bezpłatny webinar C&W i Industrial.pl

WYDARZENIA

Czarny łabędź - biała flaga czy zielona wyspa? Jak dostosować magazyn do nowej rzeczywistości? – to webinar Cushman & Wakefield i Industrial.pl z naszym partnerstwem medialnym.

15 kwietnia (środa) o godz. 14.00 Damian Kołata, Associate, Industrial & Logistics Agency Cushman & Wakefield, zmierzy się z odpowiedzą na pytanie, jak przygotować powierzchnię magazynową do nowej rzeczywistości, z jaką spotkamy się po koronawirusie, gdy życie i łańcuchy dostaw wrócą do normy.

Damian Kołata pracuje na stanowisku Associate w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych w firmie doradczej Cushman & Wakefield. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw w międzynarodowym środowisku.

Swoją karierę rozpoczynał od zarządzania zakupami i zapasami, później koordynował dodatkowo transgraniczny przepływ towarów, włączając w to logistykę importu i dystrybucji oraz procedury celne. Następnie odpowiedzialny był za optymalizację procesów magazynowych, korelację poszczególnych operacji logistycznych oraz ograniczenie ich kosztów na trudnym i nieprzewidywalnym rynku wschodnioeuropejskim. Pomysłodawca jednego z pierwszych ukraińskich sklepów internetowych, wspierał również otwarcie centrum dystrybucyjnego dla największej europejskiej internetowej platformy modowej.

Pasjonuje się logistyką w obszarze ecommerce oraz jej wpływem na coraz większe wymagania w stosunku do powierzchni magazynowych. Jest absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Webinar potrwa 60 minut. Po prezentacji  znajdzie się również  czas na sesję pytań i odpowiedzi. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale organizator zastrzega sobie możliwość weryfikacji zgłoszeń.  Obowiązuje rejestracja z podaniem hasła: Industrial2020. 

Link do rejestracji: www.info.cushmanwakefield.com/l/263412/2020-04-08/2l1592

Przypisy