POD NASZYM PATRONATEM: 9. Forum Kobiet w Logistyce

WYDARZENIA

W czasach głębokiej transformacji, jaką od ponad roku obserwujemy na świecie, szczególnie ważną rolę odgrywają zmiany w łańcuchach dostaw. Począwszy od digitalizacji, automatyzacji i robotyzacji, poprzez nieodnotowywany dotąd rozwój obsługi e-commerce, aż po zmiany na rynku pracy. Co to wszystko oznacza dla biznesu logistycznego? Dyskutować o tym będą już we wrześniu eksperci i uczestnicy 9. Forum Kobiet w Logistyce, które odbędzie się w Żninie.

Forum Kobiet w Logistyce dedykowane jest kobiecej kadrze menedżerskiej i specjalistów z obszaru logistyki, transportu i spedycji, również po stronie sieci producenckich, dystrybucyjnych i handlowych. W trakcie Forum omawiane są aktualne zagadnienia i problemy związane z rozwojem biznesu logistycznego, to miejsce wymiany myśli, poglądów i doświadczeń, platforma pomysłów, inspiracji oraz sieć kontaktów biznesowych.

W tym roku będzie to wyjątkowe spotkanie. Po roku przerwy z powodu pandemii, wreszcie jest szansa na dyskusję i wymianę wiedzy. Organizatorka Forum Kobiet w Logistyce – Beata Trochymiak, redaktor naczelna portalu Pracujwlogistyce.pl, postawiła w tym roku na różne formy wystąpień, w tym również dyskusje i storytellingi, do których zaproszone zostały Dorota Raben i Marta Tęsiorowska z Prologis. Wystąpienia ekspertów i dyskusje toczyć się będą wokół zmian w obszarze cyfryzacji w logistyce, sprzedaży i obsługi klienta, zmian w e-commerce, a także wpływu czynników geopolitycznych na globalne łańcuchy dostaw, o których opowie gość specjalny Forum - dr Jacek Bartosiak z think tanku Strategy&Future. W gronie prelegentów znajdą się przedstawiciele m.in. Prologis, Raben Logistics, GS1 Polska, Fracht FWO Polska, Frigo Logistics, in.

Forum potrwa dwa dni od 20 do 21 września 2021 r. Pierwszy dzień spotkania rozpocznie się od wręczenia wyróżnienia i statuetek „Kobieta w Logistyce 2021”, po którym odbędzie się część plenarna i wystąpienia ekspertów oraz dyskusje. Nie zabraknie też spotkań warsztatowych, które będą miały miejsce w drugim dniu Forum. W pierwszej części dnia odbędą się warsztaty o tematyce zarówno tej logistycznej tj. kluczowe wartości w procesie automatyzacji i transformacji łańcucha dostaw, jak i z zakresu rozwoju osobistego (tj. jak rozmawiać językiem zwycięzcy, albo jak wykorzystać moc naturalnych talentów i archetypów w budowaniu wizerunku). W drugiej części dnia odbędą się wizyty w miejscowych centrach logistycznych m.in. Frigo Logistics.

Rejestracja uczestników potrwa do 13 września, chociaż miejsc na Forum szybko ubywa. Warto dodać, że spotkanie odbędzie się w Hotelu Cukrownia Żnin, pięknie odrestaurowanym obiekcie po starej cukrowni w Żninie. Szczegóły dotyczące programu i udziału znajdują się na stronie: https://kobietywlogistyce.pl/

(Źródło: Pracuj w Logistyce)

Przypisy