Miło było Was zobaczyć na żywo! Relacja z 3. edycji Kongresu Supply Chain

WYDARZENIA

9 września br. w hotelu Novotel Warszawa Airport odbyła się trzecia edycja Kongresu Supply Chain. Po raz pierwszy od początku pandemii mieliśmy okazję spotkać się stacjonarnie w logistycznym gronie i przedyskutować doświadczenia związane z działaniem w turbulentnym okresie pandemii COVID-19. Ponad 100 uczestników, 20 ekspertów, tematy ciągłości i widoczności łańcucha dostaw. Jak było? Przeczytajcie sami!

C – continuity i V – visibility byli bohaterami tegorocznego spotkania pod hasłem: Supply Chain CV. W jaki sposób budować odporność łańcucha dostaw, by utrzymać ciągłość operacji? Jak transparentnością procesów w łańcuchu dostaw redukować ryzyka i optymalizować procesy logistyczne? Czy istnieje „szczepionka” chroniąca przed przerwaniem ciągłości procesów logistycznych? To tylko niektóre pytania, które rozważyliśmy. 

Prelekcje

Piotr Maksimczuk, Vice President Blue Yonder Poland, i Paweł Hajdan, Sr Solution Architect Blue Yonder Poland, swoim wystąpieniem pt. „Jakie trendy i rozwiązania definiują nowoczesne i dynamic...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!

Przypisy