Dołącz do czytelników
Brak wyników

Logistycy i sustainability managerowie łączą moce. Zapowiedź 10. edycji LOGDAYS

BAZA WIEDZY | 4 czerwca 2021 | NR 3
0 197

W dniach 15–16 czerwca br. wkrocz z nami na zieloną ścieżkę w zarządzaniu logistyką podczas jubileuszowej, 10. edycji LOGDAYS. To już dekada, a my nie zwalniamy tempa i przychodzimy z nową formułą! Sprawdźcie, co czeka na Was w programie.

Jubileuszowa edycja LOGDAYS ma miejsce w wyjątkowym momencie. Zdaje się, że ekologia przestała być już tylko ozdobnikiem marketingowym, a zrównoważony rozwój i minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko zmieniają się w konkretne działania. Nie musimy nikogo przekonywać, że logistyka będzie tu miała ogromną rolę do odegrania. Dlatego podczas 10. edycji LOGDAYS 10 zielonych PRZEKAZAŃ, niczym drogowskaz, wskaże uczestnikom drogę w kierunku doskonalenia logistyki w duchu green. Korzystając z aktualnych trendów, podpowiemy, jak zamienić wyzwania związane ze środowiskiem w nowe możliwości. Już teraz zdradzamy niektóre smaczki z naszego programu!

POLECAMY

Dzień pierwszy

Podczas dwóch dni LOGDAYS uczestnicy usłyszą wiele o ekologii w logistyce. Małgorzata Wieleba-Walicka, radca prawny Związku Pracodawców Transport i Logistyka Polska, w swoim wystąpieniu opowie o politycznych ustaleniach w ramach Europejskiego Zielonego Ładu i obietnicach, które przekształcają się w konkretne wiążące zobowiązania prawne dla firm.
Z Martą Mikliszańską, Head of Public Affairs and Sustainability Allegro.pl, porozmawiamy na temat świadomych konsumentów i ich roli, którą odgrywają w logistyce. Tematu dopełni wystąpienie prof. dr. hab. Wojciecha Paprockiego, Instytut Infrastruktury, Transportu i Mobilności SGH, który podczas swojej prelekcji pt. „Zachowanie uczestników łańcuchów dostaw wobec niestabilności klimatu” opowie m.in. o tym, jakie ryzyka w gospodarce zwiększają zjawisko niestabilności klimatu, jakie są motywy, aby zmienić swoje zachowanie uczestnicząc w łańcuchach dostaw i co można zmienić już dziś, a co będzie możliwe w przyszłości?
O tym, jak zasilić centrum dystrybucyjne zieloną energią i z głową gospodarować w nim odpadami na przykładzie IKEA, odpowiedzą...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy