Już za tydzień spotykamy się na targach TransLogistica Poland

WYDARZENIA

Do VIII edycji Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki w Warszawie – TransLogistica Poland zostało już tylko kilka dni. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 3–5 listopada 2021 r., tradycyjnie w EXPO XXI Warszawa.

Duże zainteresowanie targami potwierdza, że to jedno z najważniejszych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzeń biznesowych dla osób zawodowo związanych z logistyką, spedycją i transportem.

Targi TransLogistica Poland to wiodące wydarzenie dla firm korzystających i poszukujących usług transportowych, spedycyjnych, logistycznych (tj. załadowców i właścicieli ładunków, czyli producentów, dystrybutorów, przedsiębiorstw handlowych) oraz osób zawodowo związanych z branżą TSL.

Każdy dzień targów to także bogaty program konferencyjny odpowiadający najnowszym trendom i zagadnieniom. Pierwszy dzień targów rozpocznie się prelekcjami przedstawicieli m.in. Portu Gdańsk nt. towarów płynących z Europy Środkowo-Wschodniej oraz Portu Gdynia nt. nowoczesnej logistyki.

Kolejne wystąpienia będą dotyczyły multimodalności, przewozu oraz magazynowania materiałów niebezpiecznych oraz aspektów prawnych działalności przewoźników na tle Polski i Niemiec. Organizatorem programu merytorycznego pierwszego dnia jest portal Bezpieczeństwo w Logistyce.

Drugi dzień targów poświęcony będzie Spotkaniom Transportowym o charakterze szkoleniowym i biznesowym, które dedykowane są właścicielom i menadżerom firm transportu drogowego. Poruszone zostaną m.in. takie tematy, jak: transport ładunków wysokiej wartości, leasing i finansowanie pojazdów użytkowych, pakiet mobilności, Polski Nowy Ład. Szczegółowy program targów można sprawdzić na stronie: https://translogistica.pl/program/.

TransLogistica Poland to doskonała okazja, by poznać nowości z branży oraz nawiązać nowe kontakty z potencjalnymi partnerami z Polski i ze świata. Warto pamiętać, że TransLogistica Poland to wydarzenie nie tylko dla transportowców. Na targi zaproszeni są przede wszystkim przedstawiciele firm produkcyjnych, dystrybucyjnych oraz przedsiębiorstw handlowych korzystających na co dzień z usług transportowych, spedycyjnych i logistycznych. Wydarzenie to jest zatem idealnym miejscem do znalezienia przewoźnika dla swojego ładunku, jak również dostawcy kompleksowych usług logistycznych.

Ważnym wydarzeniem towarzyszącym, o którym warto wspomnieć, jest III edycja targów pracy TransLogistica Jobs, które dedykowane są wyłącznie branży TSL. Ideą przedsięwzięcia jest zgromadzenie z jednej strony wiarygodnych pracodawców, oferujących nowe miejsca pracy i rozwój zawodowy, a z drugiej strony specjalistów i osób poszukujących pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego w tej branży. To również miejsce dla absolwentów i studentów uczelni wyższych, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy i myślą o związaniu swojej kariery z rynkiem usług TSL. Wydarzeniem towarzyszącym targom będzie rozstrzygnięcie 6. edycji Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL.

Weź udział w targach, wykorzystaj ten czas i rób biznes podczas TransLogistica Poland → wymagana rejestracja online: https://translogistica.pl/odwiedzajacy/rejestracja-online/.

3–5 listopada 2021 r., EXPO XXI Warszawa – targi TransLogistica Poland to pozycja obowiązkowa na liście wydarzeń dedykowanych branży TSL!

Więcej informacji na stronie: https://translogistica.pl/.

(Źródło: Lentewenc)

Przypisy