Jak rozwijać miękkie kompetencje?

WYDARZENIA

Zapowiedź Ogólnopolskich Warsztatów Szefów Logistyki LogDays 2022

Pod hasłem Autonomia-Relacyjność-Kompetencje 7–8 czerwca 2022 roku w Pałacu w Sulisław na Opolszczyźnie odbędą się Ogólnopolskie Warsztaty Szefów Logistyki LogDays 2022. 
 

To już 11. edycja ogólnopolskich warsztatów szefów logistyki LogDays, tym razem chcemy się skupić na budowaniu, wspieraniu i uświadamianiu menedżerom łańcucha dostaw roli miękkich kompetencji w zarządzaniu zespołami. 

W kilkunastoosobowych grupach menedżerowie logistyki analizować będą i ćwiczyć konkretne zagadnienia wybrane z całego programu warsztatów. Warsztaty LogDays stanowią platformę wymiany doświadczeń pomiędzy menedżerami łańcucha dostaw, jak i miejsce ich spotkań z partnerami biznesowymi. Formuła wyjazdowa to dodatkowy atut warsztatów, gdyż pozwala na lepszą integrację środowiska branżowego i umożliwia łatwiejszą wymianę fachowej wiedzy, doświadczeń i kontaktów. 

W tym roku na miejsce warsztatów wybraliśmy przepiękny Pałac Sulisław, położonym w 150 letnim parku, w malowniczym i zacisznym krajobrazie Opolszczyzny. 

GOŚĆ SPECJALNY LOGDAYS

Prof. dr hab. Piotr Zielonka 
(Instytut Biologii SGGW)

prowadzi badania naukowe w zakresie ekonomii behawioralnej. W przeszłości zajmował się eksperymentalną fizjologią mózgu w Centrum Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN. Publikował w pismach: „Resuscitation”, „The Journal of Behavioral Finance”, „Thinking & Reasoning”, „Journal of Cognitive Psychology”. Napi...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!

Przypisy