Dołącz do czytelników
Brak wyników

WYDARZENIA

7 czerwca 2022

NR 3 (Maj 2022)

Jak rozwijać miękkie kompetencje?

0 197

Zapowiedź Ogólnopolskich Warsztatów Szefów Logistyki LogDays 2022

Pod hasłem Autonomia-Relacyjność-Kompetencje 7–8 czerwca 2022 roku w Pałacu w Sulisław na Opolszczyźnie odbędą się Ogólnopolskie Warsztaty Szefów Logistyki LogDays 2022. 
 

To już 11. edycja ogólnopolskich warsztatów szefów logistyki LogDays, tym razem chcemy się skupić na budowaniu, wspieraniu i uświadamianiu menedżerom łańcucha dostaw roli miękkich kompetencji w zarządzaniu zespołami. 

POLECAMY

W kilkunastoosobowych grupach menedżerowie logistyki analizować będą i ćwiczyć konkretne zagadnienia wybrane z całego programu warsztatów. Warsztaty LogDays stanowią platformę wymiany doświadczeń pomiędzy menedżerami łańcucha dostaw, jak i miejsce ich spotkań z partnerami biznesowymi. Formuła wyjazdowa to dodatkowy atut warsztatów, gdyż pozwala na lepszą integrację środowiska branżowego i umożliwia łatwiejszą wymianę fachowej wiedzy, doświadczeń i kontaktów. 

W tym roku na miejsce warsztatów wybraliśmy przepiękny Pałac Sulisław, położonym w 150 letnim parku, w malowniczym i zacisznym krajobrazie Opolszczyzny. 

GOŚĆ SPECJALNY LOGDAYS

Prof. dr hab. Piotr Zielonka 
(Instytut Biologii SGGW)

prowadzi badania naukowe w zakresie ekonomii behawioralnej. W przeszłości zajmował się eksperymentalną fizjologią mózgu w Centrum Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN. Publikował w pismach: „Resuscitation”, „The Journal of Behavioral Finance”, „Thinking & Reasoning”, „Journal of Cognitive Psychology”. Napisał książkę pod tytułem Giełda i psychologia, której piąte wydanie ukazało się w 2019 r. oraz monografię Punkt odniesienia, (drugie wydanie - 2020).

Jest współautorem monografii Large Risks with Low Probabilities wydanej w Londynie w 2017 roku. Współtwórca studiów podyplomowych „Psychologia Biznesu dla Menedżerów” w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Członek redakcji pisma „Decyzje”. Członek Kapituły BrandMe CEO przy Forbes Polska. Mówca konferencji TEDx.

Prowadzący warsztaty:


Ola Węgrowicz – Łastowiecka
Strateg komunikacji, trenerka biznesu oraz Coach ICF PCC – spoiwem tych trzech obszarów jest człowiek i relacje. 

Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w pracy w korporacjach na stanowiskach menedżerskich w sektorze B2B w obszarze marketingu. Od ponad 4 lat prowadzi firmę szkoleniowo-coachingową Leaders House prowadząc business coaching, warsztaty i konsultacje oraz wdrażając agile w organizacjach. Jest certyfikowanym Scrum Masterem. Wykłada również na studiach podyplomowych Reklamy na SGH. Uczy strategicznego myślenia, porządkowania procesów strategicznych, pobudza kreatywność wykorzystując techniki metody Design Thinking do tworzenia innowacji. Wspiera i rozwija menedżerów w rozwoju poprzez coaching grupowy i business coaching. Jest twórcą kart coachingowych Authentic Stories do odkrywania siebie i swojej historii. Jest również twórcą metody LEADER®, która pozwala ćwiczyć autentyczne przywództwo w oparciu o relacje. 

Warsztat: Jak wzmacniać przywództwo stosując techniki zwinne?  

 • Co to jest agile i kiedy go stosować?
 • Jak zarządzać zespołem w wykorzystaniem technik zwinnych?
 • Jak autonomia zespołu zwiększa przywództwo szefa?
 • Jak motywować do działania?
 • Po czym poznasz, że jesteś prawdziwym liderem?
 • O technikach finalizacji negocjacji.Dariusz Walczak

Doświadczenie zebrał podczas pracy w DLF Sp. z.o.o oraz ACC Rainbow tworząc struktury sprzedaży oraz wspomagając zarządzanie handlowcami w sektorach B2B, D2D oraz FCMG.

Dodatkowo specjalizuje się w aspektach związanych z tworzeniem strategii sprzedażowych, zarządzaniem zespołami sprzedażowymi, zarządzaniem sobą w czasie, komunikacją, dynamiką interakcji w szeroko pojętych relacjach w grupach roboczych, zarządzaniem konfliktem, postrzeganiem ryzyka, podejmowaniem decyzji. Od 2017 roku współpracuje jako Trener z firmą specjalizującą się w transporcie drogowym, kolejowym i morskim – dls Trans Ltd Sp. z o.o., gdzie przede wszystkim prowadzi szkolenia dla kadry kierowniczej z zakresu zarządzania zespołem (komunikacja, asertywność), zarządzania sobą w czasie dla menedżerów, zarządzania przez cele, a także szkolenia dla spedytorów z zakresu sprzedaży, komunikacji oraz zarządzania relacjami z klientem.

Warsztat: Jak zostać szefem, który jest wybitnym negocjatorem? 
Podczas warsztatu dowiesz się:

 • Jak przygotować się do negocjacji?
 • W jaki sposób i w jakim celu określić interesy przed rozmowami?
 • Jak formułować przekonujące argumenty?
 • Jak przegrać bitwę, by wygrać wojnę?
 • O najczęściej popełnianych błędach podczas negocjacji. 
 • O technikach finalizacji negocjacji.Sławek Błotny 

Ekspert w zakresie łańcuchów dostaw, sprzedaży i obsługi klienta B2B. W przeszłości wiceprezes zarzą...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
 • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
 • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
 • dostęp do czasopisma w wersji online,
 • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
 • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy