Hellmann i Hella Polska rozszerzają współpracę

AKTUALNOŚCI OPERATORZY LOGISTYCZNI

Hellmann Worldwide Logistics oraz Hella Polska przedłużają współpracę o kolejne cztery lata. W ramach kontraktu współpraca zostanie rozszerzona o międzynarodowe usługi logistyczne.

Hellmann jest partnerem firmy Hella Polska od 2017 roku w obszarze logistyki kontraktowej typu full service, świadcząc usługi takie jak; magazynowanie około 10 000 indeksów, kompletacja zestawów lamp dla producentów autobusów i naczep, dystrybucja krajowa i obsługa eksportu z Czeladzi. Zakres świadczonych usług zostanie teraz poszerzony o międzynarodowy transport drogowy, obejmujący dystrybucję drobnicową, ładunki całopojazdowe oraz dostawy bezpośrednie na terenie krajów bałtyckich, Rumunii, Chorwacji, Bułgarii i wszystkich krajów bałkańskich nienależących do UE.

Dzięki wysiłkom firmy Hellmann i jej profesjonalnemu, zorientowanemu na rozwiązania podejściu, jesteśmy bardzo zadowoleni z rozszerzenia naszej współpracy. Bazując na wzajemnych doświadczeniach, łączy nas wspólny cel, jakim jest optymalizacja procesów przy jednoczesnym osiągnięciu efektów synergii w operacjach magazynowych i transportowych - mówi Marcin Wieteska, Dyrektor Zarządzający, Hella Polska.

Przedłużenie umowy z Hella Polska podkreśla nasze zaangażowanie i zrozumienie potrzeb klientów. Długotrwałe partnerstwo z klientami jest kluczowym filarem strategii Hellmann, dlatego kontynuacja wspólnego rozwoju jest dla nas motywacją na przyszłość - mówi Jacek Przybyłowski, Dyrektor Zarządzający Hellmann Worldwide Logistics Polska.

(Źródło: Hellmann Worldwide Logistics)

Przypisy