Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

6 czerwca 2022

GXO realizuje projekt „Kuchnie” dla sieci Castorama Polska

0 397

Firma GXO zapewniło płynną obsługę logistyczną przeniesienia projektu "Kuchnie" Castorama Polska do nowego magazynu w Łodzi, wspierając firmę w optymalizacji wykorzystania powierzchni handlowej i doskonaleniu obsługi klienta. Castorama, to największa w Polsce sieć sklepów typu Home Improvement (DIY), która obchodzi 25-lecie działalności w kraju.

Rozwój asortymentu produktów kuchennych sprawił, że zarządzanie coraz bardziej złożonym procesem magazynowania i realizacji zamówień stawało się coraz większym wyzwaniem dla sklepów detalicznych Castoramy.

POLECAMY

- Cieszymy się, że mogliśmy pomóc Castorama Polska w przeniesieniu projektu “Kuchnie” do nowego centrum logistycznego - powiedział Marc Pastuzak, dyrektor zarządzający na Czechy i Polskę w GXO. - Dzięki doskonałej koordynacji personelu, sprzętu i zarządzania zapasami z dwóch pozostałych magazynów w Polsce, Castorama była w stanie utrzymać wysoki poziom obsługi klienta podczas całego okresu przejściowego.

Projekt “Kuchnie” przenosi ciężar obsługi logistycznej związanej z zapewnieniem dostaw elementów kuchennych i setek powiązanych z nimi produktów ze sklepów Castoramy na GXO. Teraz klienci Castoramy, którzy tworz...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy