Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

23 czerwca 2022

GLS przejmuje francuski start-up Tousfacteurs

0 290

Grupa GLS podpisała umowę przejęcia francuskiej firmy technologiczno-logistycznej Tousfacteurs. Założony w 2015 r. paryski start-up, zajmujący się ostatnim etapem procesu dostawy przesyłki, specjalizuje się w opracowywaniu cyfrowych i zrównoważonych rozwiązań wzbogacających ofertę e-commerce. Przejęcie Tousfacteurs umożliwi Grupie GLS dalszą optymalizację doświadczeń klienta związanych z ostatnim etapem procesu dostawy.

Grupa GLS współpracuje z Tousfacteurs od 2019 roku, wykorzystując oferowane przez francuską firmę przyjazne dla środowiska dostawy rowerowe na terenie Paryża. Współpraca między firmami rozszerzyła się wraz z wdrożeniem przez Grupę GLS innowacyjnych rozwiązań cyfrowych Tousfacteurs, w tym autorskiej usługi Track & Engage, dzięki której proces dostawy jest dla odbiorcy doświadczeniem w pełni cyfrowym i wizualnym, jednocześnie działając jako kanał marketingowy pozwalający angażować klientów.

POLECAMY

Grupa GLS będzie stosowała usługi Tousfacteur na większą skalę, zapewniając swoim klientom zrównoważone i cyfrowe rozwiązania na etapie...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy