Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

13 maja 2022

FM Logistic uruchamia hurtownię farmaceutyczną dla Teva Pharmaceuticals

0 225

FM Logistic i Teva, jedna z największych firm farmaceutycznych na świecie, podpisały umowę na świadczenie usługi magazynowania. Obsługa logistyczna jest realizowana na platformie w Błoniu, będącej największym centrum magazynowania i dystrybucji produktów farmaceutycznych w Centralnej Europie. Docelowo firma Teva zajmie powierzchnię 7200 m² obejmując jednocześnie 14 500 miejsc paletowych.

Projekt rozpoczął się w grudniu 2021 i obejmie 14 500 miejsc paletowych, z których większość jest już gotowa. Obecnie trwa zatowarowanie magazynu.  Dzięki outsourcingowi usług logistycznych, firma Teva będzie mogła skoncentrować się na swojej kluczowej działalności, jaką jest dostarczanie pacjentom generycznych i specjalistycznych leków.

POLECAMY

- Współpraca z Teva Pharmaceuticals to dla naszej firmy nowe wyzwania, ale też olbrzymia satysfakcja wynikająca z możliwości obsługi tak znanej i szanowanej organizacji – mówi Marzena Świerczewska, Platform Director FM Logistic CE w Błoniu. – Zakładamy nie tylko wsparcie operacyjne naszego klienta, ale także doradztwo w rozwiązaniach optymalizujących łańcuch dostaw – zapewnienie pacjentom leków poprawiających komfort życia i ratujących zdrowie.

- Każdego roku do pacjentów w Polsce trafia ponad 70 milionów opakowań naszych leków. To ogromna odpowiedzialność, a także bardzo duża kompleksowość działania. Dostarczamy produkty lecznicze we wszystkich najważniej...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy