FM Logistic kontynuuje współpracę z Purella Superfoods

AKTUALNOŚCI OPERATORZY LOGISTYCZNI

Purella przedłużyła umowę z FM Logistic CE w zakresie zarządzania magazynowaniem, transportem i copackingiem swoich produktów. Firmy będą współpracować ze sobą już trzeci rok.

FM Logistic CE jest czołowym partnerem logistycznym Purella od 2018 roku. Jeden z największych operatorów logistyczny wspiera firmę Purella w zakresie magazynowania, transportu towarów i copackingu, oferując dostosowane do charakteru biznesu rozwiązania.

Firmy podkreślają, że w niełatwym okresie pandemii, w którym przyszło im funkcjonować w minionym roku, współpraca nastawiona na rozwój i oparta na zaufaniu, doskonale zdała egzamin.

Zdecydowaliśmy się kontynuować, rozwijać i rozszerzać naszą współpracę z firmą FM Logistic, ponieważ jest to firma, która świadczy kompleksowe rozwiązania w zakresie usług logistycznych, i które są kluczowe dla sukcesu naszego biznesu. Możemy liczyć na pełne wsparcie merytoryczne i doradztwo strategiczne w zakresie rozwiązań z optymalizacji łańcucha dostaw, co przyczynia się do optymalizacji kosztów – mówi Michał Kubuśka - Supply Chain Manager w Purella.

Cieszymy się, że nasza strategia i zaoferowane rozwiązania zostały zauważone i docenione, dzięki czemu przedłużyliśmy kontrakt na kolejne lata. Czuję ogromną satysfakcję, że nasz zespół sprostał oczekiwaniom tak wymagającego klienta i będzie miał okazję dalej dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie magazynowania i logistyki  mówi Tomasz Oczkowski, Commercial Director FM Logistic CE.

Od 2016 roku Purella skutecznie zmienia nawyki żywieniowe Polaków. Firma kreuje świadomość konsumentów nie tylko w sferze zdrowego odżywiania, oferując najwyższej jakości, nieprzetworzone produkty, ale także zdrowego trybu życia. W ofercie firmy znajdziemy ponad 80 produktów w kilku kategoriach, w tym certyfikowane produkty BIO, wspierające układ odpornościowy i wspomagające właściwe funkcjonowanie organizmu.

(Źródło: FM Logistic)

Przypisy