Fiege rozpoczyna współpracę z Lorenz

AKTUALNOŚCI OPERATORZY LOGISTYCZNI

Do grona klientów FIEGE dołączyła firma LORENZ SNACK-WORLD LOGISTICS, należąca do Grupy Lorenz, znanego i renomowanego producenta słonych przekąsek Crunchips, Curly, Monster Munch, Peppies, i innych. Przedmiotem współpracy będzie obsługa logistyczna magazynu przyprodukcyjnego w Stanowicach koło Wrocławia.

Zadaniem FIEGE będzie zarządzanie procesami magazynowymi i ich optymalizacja przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych, mających zapewnić terminowe i zgodne ze zleceniami przygotowanie wysyłek produktów Lorenz w warunkach dalszego wzrostu wolumenów.

Przy wyborze operatora logistycznego kierowaliśmy się kilkoma czynnikami, ale niezwykle dla nas istotne było profesjonalne i szczegółowe nakreślenie planu dalszych optymalizacji procesów logistycznych w naszym magazynie w Stanowicach. Nasza firma cały czas dynamicznie się rozwija, więc bezproblemowa obsługa rosnących wolumenów jest   warunkiem koniecznym dla zachowania wysokiego stopnia zadowolenia naszych kontrahentów. Zdecydowaliśmy się na współpracę z FIEGE, bo propozycja jaką ta firma przedstawiła, spełniła nasze oczekiwania – mówi Tomasz Leciejewski, Dyrektor Planowania i Logistyki w The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o..

Dziękujemy naszemu nowemu partnerowi za zaufanie. Bardzo doceniamy pełną otwartość i transparentność, która pozwoliła nam na przeprowadzenie gruntownego audytu aktualnych procesów logistycznych w magazynie i dzięki temu przygotowanie przemyślanych i starannie przeanalizowanych propozycji. Podpisanie kontraktu z Lorenz Snack-World Logistics stanowi dla nas ogromne wyróżnienie i jednocześnie zobowiązanie do osiągnięcia wspólnego celu, jakim jest zapewnienie wysokiej jakości i produktywności, czyli tego, co dobry operator logistyczny musi umieć dostarczyć – mówi Tomasz Przybył, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w FIEGE Sp. z o.o.

(Źródło: Fiege)

Przypisy