Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

27 czerwca 2022

FedEx i Direct Relief dostarczają Ukrainie pomocy medycznej

0 247

FedEx i organizacja Direct Relief kontynuują wsparcie osób dotkniętych konfliktem w Ukrainie. W niedzielę 26 czerwca na pokładzie samolotu FedEx Express ze Stanów Zjednoczonych do Polski dotarł transport z 52 tonami pomocy medycznej.

Na pokładzie samolotu FedEx Express Boeing 777 znalazły się znaczące ilości leków i materiałów ratunkowych, w tym apteczki, artykuły opatrunkowe, leki łagodzące skutki kontaktu z substancjami chemicznymi i antybiotyki. Wszystkie artykuły zostały dostarczone na prośbę i po uprzednim akcepcie Ministerstwa Zdrowia Ukrainy oraz lokalnych organizacji. Członkowie zespołu Direct Relief towarzyszyli operacji rozładunku samolotu na warszawskim lotnisku. Pomoc zostanie przekazana do placówek służby zdrowia w Ukrainie.

POLECAMY

– Choć wojna wkracza już w czwarty miesiąc, to wsparcie i solidarność z narodem Ukrainy ze strony Direct Relief pozostają niemienione – powiedział Thomas Tighe, prezes i dyrektor generalny Direct Relief.  – Poza ofiarami, wojna wywarła niszczący wpływ na system...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy