Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI , OPERATORZY LOGISTYCZNI

14 kwietnia 2020

eShipAsia - nowa platforma Kuehne + Nagel

0 405

Kuehne + Nagel uruchamia eShipAsia, internetową platformę logistyczną, która umożliwia nadawcom w Azji optymalizację transportu towarów na podstawie trasy, czasu tranzytu oraz kosztów.

Jako jeden z największych światowych rynków, handel wewnątrz Azji jest bardzo dynamiczny i rozdrobniony. Charakteryzuje się transakcyjnymi modelami biznesowymi. To sprawia, że ​​znalezienie i zlecenie najlepszych opcji transportu przez logistyków jest wyzwaniem i zadaniem czasochłonnym - mówi Casper Ellerbaek, starszy wiceprezes Kuehne + Nagel odpowiedzialny za spedycję morską w regionie Azji i Pacyfiku.

POLECAMY

W platformie eShipAsia, logistycy mają dostęp do danych z 20 krajów, mogą natychmiast porównać rozkłady rejsów i stawki między 2220 parami portów, 7500 lokalnymi pętlami i między 54 głównymi przewoźnikami. Szeroka gama filtrów umożliwia im także precyzyjne dostosowanie wyników wyszukiwania do preferencji.

Natychmiastowe i konkurencyjne oferty zapewniają pełną transparentność wszystkich obowiązujących dopłat. Te oferty można zapis...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy