Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

23 sierpnia 2022

DHL SUPPLY CHAIN BUDUJE MAGAZYN DLA E-COMMERCE W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

0 151

DHL Supply Chain rozpoczął budowę pierwszego etapu nowoczesnego, ekologicznego kompleksu logistycznego w Gorzowie Wielkopolskim o planowanej łącznej powierzchni wynoszącej ponad 110 000 mkw.

W ubiegłym tygodniu przedstawiciele inwestora DHL Supply Chain i lokalnych władz podpisali akt erekcyjny i wmurowali kamień węgielny pod nową inwestycję logistyczną przy ulicy Mosiężnej. W symbolicznej inauguracji budowy DSC E-com Distribution Center wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych Gorzowa.

POLECAMY

– Budowa centrum logistycznego DHL Supply Chain w stolicy województwa lubuskiego to ważny krok w strategii rozwoju firmy w Europie Centralnej. Wybraliśmy to miejsce dla naszej inwestycji, gdyż Gorzów Wielkopolski jest położony w idealnym dla łańcucha logistycznego miejscu, łączącym wschód z zachodem poprzez pobliską autostradę A2 i północ z południem, poprzez drogę ekspresową S3, nie tylko w perspektywie kraju, ale i tego regionu Europy. Dodatkowym atutem jest bardzo dobrze rozwinięty rynek pracy i wykwalifikowana siła robocza będąca spadkiem po bogatej przemysłowej historii miasta. Nie do przecenienia jest także świetna współpraca z lokalnymi władzami miasta, które prezentują tak potrzebną w dzisiejszym biznesie szybkość i elastyczność w działaniu. Mam nadzieję, a nawet jestem przekonany, że nie jest to ostatnia...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy