Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

14 czerwca 2022

DB Schenker kupIł dostawcę oprogramowania dla logistyki

0 72

DB Schenker kupił firmę informatyczną - Bitergo. Od momentu powstania w 2013 roku, Bitergo specjalizuje się w dziedzinie tworzenia oprogramowania na potrzeby logistyki. Świadczy także usługi doradcze, koncentrując się na magazynowaniu, realizacji łańcucha dostaw i aplikacjach mobilnych.

DB Schenker i Bitergo ściśle współpracują ze sobą od trzech lat. Wraz z przejęciem firmy 31 maja br., DB Schenker wzmacnia swoje działania w ramach cyfrowej strategii, zmierzając w kierunku oprogramowania opartego na chmurze dla małych i średnich klientów. Dzięki wystandaryzowanym technologicznym modułom, które wspierają zarządzanie łańcuchem dostaw, dostawca usług logistycznych może spełniać indywidualne wymagania klientów i reagować na rosnącą złożoność logistyki.

POLECAMY

- Dla nas Bitergo, to idealny partner, którego z przyjemnością włączymy do naszej wizji cyfrowego i kompleksowego zarządzania łańcuchem dostaw przyszłości. Europejski rynek dostawców oprogramowania dla logistyki jest bardzo rozdrobniony i nie spełnia wymagań wszystkich graczy. Co więcej, konkurenci mają bardzo różne doświadczenia, kompetencje i propozycje wartości. Dzięki tej współpracy powstaje duża synergia:...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy