Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

25 maja 2022

Clark rozszerza serię S o modele o większym udźwigu

0 182

Dzięki specjalnym cechom "Smart, Strong and Safe" wózków z przeciwwagą, firma Clark ustanowiła punkt odniesienia dla przyszłych generacji wózków. Teraz producent wózków przemysłowych rozszerza tę popularną serię o wózki napędzane silnikiem spalinowym o udźwigu od 4,0 do 5,5 t.

Podobnie jak ich mniejsze odpowiedniki o udźwigu od 2,0 do 3,5 t, nowe modele są również wyposażone w systemy bezpieczeństwa czynnego, inteligentny system informacyjny oraz bogate wyposażenie dodatkowe. Operatorzy mogą dostosować pojazdy do swoich indywidualnych potrzeb i w ten sposób osiągnąć wysoką wydajność przy niskim całkowitym koszcie posiadania (TCO).

POLECAMY

Nowe modele serii S to wózki widłowe S40-S55 z silnikami wysokoprężnymi i LPG, wyposażone w opony superelastyczne lub pneumatyczne. Podstawą konstrukcji wózków serii S jest sprawdzona koncepcja "Built to last", która opiera się na ponad 100-letnim doświadczeniu w budowie wózków widłowych. Wózki widłowe są wyposażone między innymi w bezobsługowe hamulce wielotarczowe pracujące na mokro, trwałą i elektronicznie zabezpieczoną skrzynię biegów, sprawdzone i przetestowane maszty własnej produkcji z solidną 6-rolkową karetką wideł, wyjątkowo stabilną oś skrętną oraz w pełni spawane...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy