Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI , OPERATORZY LOGISTYCZNI

6 kwietnia 2020

CEVA Logistics udostępnia zasoby do walki z COVID-19

0 366

Operator logistyczny włączył się w pomoc w światowej walce z COVID-19. Operator udostępnił swoje innowacyjne rozwiązania i zdolność operacyjną do wsparcia organizacji, firm medycznych i społeczności lokalnych. 

Ameryka Północna

POLECAMY

Dla jednej z amerykańskich firm z branży technologii medycznych, wyznaczonej przez rząd USA do produkcji testów na COVID-19, CEVA Logistics podjęła się dystrybucji testów na terenie New Jersey, Seattle i Chicago. Aby zrealizować ro zadanie, zespół do zarządzania transportem CEVA Logistics USA opracował nowy proces szybkich dostaw w oparciu o przyspieszony transport lądowy, fracht lotniczy i ekspresowe transporty na ostatniej mili. Dzięki temu przesyłki szybko docierają do punktów zapalnych w szpitalach i laboratoriach.

Hiszpania

CEVA przejęła odpowiedzialność za obsługę importu, odprawę celną i dostawę frachtem lotniczym przekazanych przez Huawei miliona masek ochronnych dla hiszpańskiej służby zdrowia. Pracownicy CEVA Spain, hiszpański zespół Huawei oraz władze lotniska w Madrycie robili wszystko, aby maski dotarły do...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy