25 lat temu DB Schenker założył przedstawicielstwo na Ukrainie

AKTUALNOŚCI OPERATORZY LOGISTYCZNI

Dokładnie 25 lat temu, 23 września 1996 r., firma otrzymała wpis do rejestru i założyła przedstawicielstwo DB Schenker w Kijowie. W ciągu ostatnich 25 lat stała się jednym z liderów rynku, zatrudniającym ponad 100 pracowników, z szeroką siecią połączeń w całym kraju. 

Pomimo dużej zmienności i ogromnych wahań popytu spowodowanych pandemią COVID-19, DB Schenker na Ukrainie szczyci się tym, że dostarcza klientom specjalistyczne rozwiązania w zakresie łańcucha dostaw w całym spektrum branż. Ściśle współpracuje z kolegami z DB Schenker w innych krajach, aby oferować globalne rozwiązania.

Ukraina pozostaje ważnym rynkiem dla DB Schenker. Wszyscy możemy być bardzo dumni z naszych osiągnięć i jestem pewna, że w nadchodzących latach będziemy kontynuowali nasz rozwój. Dziękujemy licznym klientom i pracownikom, którzy pomogli nam dotrzeć do miejsca, w którym teraz jesteśmy - powiedziała Julia Aglichanova, dyrektor zarządzająca DB Schenker na Ukrainie.

DB Schenker powstał w 1996 r. , jest jedną z wiodących i najwcześniej powstałych firm logistycznych w kraju. Obecnie oferuje pełen zakres usług logistycznych i transportowych, w tym transport, logistykę kontraktową, fracht lotniczy i morski oraz usługi specjalne dla targów i wystaw.

(Źródło: DB Schenker)

Przypisy