130 światowych premier i nowości. Zapowiedź targów LogiMAT 2019 w Stuttgarcie

WYDARZENIA

Od 19 do 21 lutego Stuttgart po raz 17. zaprasza na specjalistyczne targi rozwiązań intralogistycznych i zarządzania procesami. Jest to największa tego typu impreza na świecie, na dodatek bardzo blisko Polski.

Aż trudno uwierzyć, że tylko 11 wystawców od nas weźmie udział w imprezie, która odbywa się tak blisko i jest tak istotna. Z pewnością lokalizacja terenów targowych tuż przy lotnisku w Stuttgarcie stanowi duży plus. Przechodzi się bowiem przez ulicę i już się jest na targach. Działa bezpośrednie połączenie lotnicze z Warszawy, które przez kilka lat było zawieszone. Są też inne możliwości, dzięki którym szybko można dotrzeć na tę ważną dla branży imprezę. 

Bardzo istotnym elementem targów są coroczne wykłady i dyskusje. Tematem są oczywiście aktualne i przyszłe zagadnienia z branży logistycznej. W tym roku organizatorzy zapowiadają ok. 30 odczytów i forów.

Każde zaplanowano na 75 minut. Weźmie w nich udział ponad 100 fachowców z wielu branż. Najczęściej poruszanymi zagadnieniami będą: cyfryzacja, robotyzacja, sztuczna inteligencja, autonomiczny transport i robotyka. 

Na tegorocznej imprezy będzie też oczywiście mowa o bilansie CO₂, który staje się jeszcze ważniejszy. Coraz częstsze alarmy smogowe mogą przyspieszyć kolejne decyzje polskich włodarzy. Wszędzie o tym słyszymy, ale niemal każdego dnia pojawia się coś nowego. Do tego codziennie ponad 40 fachowych wykładów czy prezentacji, organizowanych przez wystawców, podczas których można oczywiście także pytać i w praktyce poznać wiele rozwiązań. To największa zaleta targów – szeroka oferta w jednym miejscu. Choć to „jedno miejsce” oznacza 10 hal i czasu może zabraknąć. Dlatego organizatorzy podzielili wystawców na kilkanaście kategorii tematycznych. Spis wszystkich wraz z planem terenów t...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!

Przypisy