Autor: Texaco

 

 

 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Problem z filtrem DPF? Texaco odpowiada na to zagadnienie całkowicie nowym typem oleju silnikowego o ultra niskiej zawartości popiołów.

Koszty eksploatacji oraz konserwacji pojazdów ciężarowych i maszyn roboczych są bardzo wysokie. Z uwagi na bardzo długi czas eksploatacji ich użytkownicy powinni również uwzględniać w tej kategorii wydatki związane z eksploatacją układów oczyszczania spalin. Istotne w tym kontekście są także przepisy, które na użytkowników nakładają określone obowiązki w tym obszarze.

W odpowiedzi na zmieniające się wymagania firma Chevron opracowała olej Texaco Delo 600 ADF, który zawiera o około 60% mniej pierwiastków metalicznych w pakietach dodatków uszlachetniających w porównaniu do olejów silnikowych typu Low SAPS. Nowy produkt pozwala wydłużyć okres eksploatacji filtrów DPF bez konieczności ich czyszczenia oraz obniżyć zużycie paliwa. Wątek filtrów DPF był jedną z najczęściej wskazywanych odpowiedzi w badaniu przeprowadzonym w kontekście problemów z systemami kontroli emisji. Ich główną przyczyną jest popiół, a właściwy stan układów oczyszczania spalin ma znaczący wpływ na poziom zużycia paliwa.

Czytaj więcej