Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

8 stycznia 2019

Trzy razy więcej robotów mobilnych sprzedanych przez MiR w 2018

0 255
Mobile Industrial Robots odnotowuje trzykrotny wzrost sprzedaży w 2018 roku. Zwiększone przychody umożliwiają firmie inwestycje w nowe produkty i rozwiązania technologiczne.

Mobile Industrial Robots zrealizował cel ustanowiony po 2017 – w 2018 osiągnął 160-procentowy wzrost przychodów. Sukces wynika w dużej mierze ze współpracy z międzynarodowymi klientami takimi jak Toyota Motor Corporation, która inwestuje we floty robotów mobilnych w celu zoptymalizowania logistyki wewnętrznej, a także budowania przewagi konkurencyjnej w produkcji i łańcuchu dostaw. Region Europy Środkowo-Wschodniej odpowiada za około 10% całkowitej sprzedaży MiR. 

POLECAMY

Duże, międzynarodowe organizacje są zadowolone z korzyści uzyskanych podczas testowania naszych robotów i obecnie inwestują w całe floty pracujące w wielu zakładach. Niektóre firmy kupują aż 15 – 25 robotów MiR za jednym razem. Nasze roboty ułatwiają tym przedsiębiorstwom kierowanie się w stronę coraz popularniejszej masowej kastomizacji – produkcji większej liczby personalizowanych produktów w mniejszych seriach, wymagającej zwinnego zakładu produkcyjnego z elastyczną logistyką. Nasza przyjazna użytkownikowi technologia dobrze wpisuje się w ten model – mówi Thomas Visti, prezes MiR.

Europa ...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy