Technologie przyszłości w branży logistycznej. Rozpoczynamy odliczanie do targów MODERNLOG 2024

AKTUALNOŚCI

Już na początku czerwca Poznań stanie się centralnym miejscem spotkań sektora logistycznego. Podczas 4 dni targów odbędą się pokazy najnowszych rozwiązań technologicznych, prezentacje maszyn i systemów operacyjnych, a także prelekcje i panele dyskusyjne z ekspertami. Kluczowe wydarzenie dla branży logistycznej odbędzie się w dniach 4-7 czerwca 2024 r.

Nowoczesna ekspozycja i przestrzeń do spotkania liderów branży

Nadchodzące wydarzenie to przestrzeń do wymiany dobrych praktyk i podejmowania nowych kontaktów biznesowych. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zwiedzający będą mieli okazje obejrzeć ekspozycje licznych polskich i międzynarodowych firm. Targi Modernlog co roku przyciągają tysiące profesjonalistów m.in. menedżerów łańcuchów dostaw, kierowników magazynów i szefów logistyki.  Ubiegłoroczna edycja gościła blisko 100 wystawców, wśród których znalazło się kilkadziesiąt zagranicznych delegacji. Czerwcowe spotkanie przedstawicieli branży zapowiada się równie obiecująco - wśród zgłoszonych firm swoją obecność potwierdzili przedsiębiorcy m.in. z Niemiec, Litwy oraz Holandii.

Zobacz przyszłość logistyki na własne oczy

Stałym punktem w programie targów są pokazy maszyn na żywo w strefie In4Log, realizowane we współpracy  z Wydawnictwem MEDIALOG i partnerami technologicznymi – swój udział w tegorocznej edycji potwierdziły firmy: MOSCA, FRONIUS, POL-PLAN, LUCA, ANTER SYSTEM i AIUT. W strefie pokazowej zwiedzający będą mieli okazję obejrzeć pracę najnowocześniejszych systemów i narzędzi, a także sprawdzić ich skuteczność w praktyce. To doskonała przestrzeń do zapoznania się z debiutującą ofertą na rynku. 

Merytoryczne spotkanie z ekspertami

Konferencja Smart Warehouse, odbywająca się 5-6 czerwca 2024 r. w ramach targów Modernlog, to spotkanie ekspertów i liderów branży logistycznej podczas, którego odbywają się liczne panele dyskusyjne, debaty oraz prelekcje związane z automatyzacją  i robotyzacją procesów magazynowych. W poprzedniej edycji wzięło udział 800 uczestników i ponad 30 prelegentów z kilkudziesięciu znanych marek. Tegoroczna konferencja stawia na wsparcie procesów logistycznych w oparciu o najnowsze technologie przyszłości. W programie nasi eksperci położą nacisk na praktycznie rozwiązania dla przedstawicieli branży logistycznej wykorzystujące potencjał nowoczesnych narzędzi. Formuła wydarzenia oparta jest na czterech panelach tematycznych: Digitalizacja i IoT – wsparcie w procesach magazynowania, Inteligentne magazyny – automatyzacja i transformacja, Roboty i technologie przyszłości oraz Fulfilment e-commerce – rosnące potrzeby, nowe wyzwania. Panel otwierający przybliży zagadnienie Managera w obliczu wyzwań logistyki przyszłości. Nad merytoryką programu czuwa grono ekspertów, w skład którego wchodzą Artur Olejniczak (Wyższa Szkoła Logistyki), Ilona Miziewicz-Groszczyk (Hisert), Marta Cudziło (Łukasiewicz – PIT), Piotr Sędziak (Orbico Supply) oraz Barbara Tokarz (GXO Logistics).

Większe potrzeby, większa powierzchnia

W odpowiedzi na oczekiwania przedstawicieli firm branży logistycznej oraz zwiedzających, tegoroczna ekspozycja targowa oraz towarzysząca jej konferencja odbędą się w nowej lokalizacji – kompleksie pawilonów 7, 7A, 8 i 8A. Dzięki zmianie miejsca wydarzenie zyskało dodatkową przestrzeń, która pozwoli na swobodne ulokowanie wszystkich wystawców zgłoszonych tak licznie w tegorocznej rejestracji.

Modernlog i Konferencja Smart Warehouse organizowane są w towarzystwie bloku targów ITM Industry Europe, prezentujących dorobek polskiego i światowego przemysłu. Wśród nich znajdują się także Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting.

Szczegółowe informacje dotyczące programu oraz biletów dostępne na stronie www.modernlog.pl

Przypisy