TAROPAK 2019 coraz bliżej! Jakie nowości czekają na gości w tym roku?

AKTUALNOŚCI
Targi TAROPAK to wydarzenie z ponad 40 letnią tradycją. Poznańskie targi dla sektora producentów i dostawców technologii pakowania, etykietowania oraz rozwiązań, które umożliwiają firmom podejmowanie wyzwań logistycznych, od samego początku są wysoko cenione zarówno przez uczestników, jak i wiele instytucji i organizacji branżowych.

Każda edycja targów TAROPAK przyciąga kilkuset wystawców i tysiące zwiedzających z całego świata.  Uczestnictwo w wydarzeniu to punkt obowiązkowy w biznesowym kalendarzu branży. Na poznańskich Targach swoją najnowszą ofertę prezentują producenci i dystrybutorzy opakowań do wszystkich gałęzi przemysłu. Znaleźć tu można rozwiązania dedykowane zarówno branży spożywczej, chemicznej, motoryzacyjnej czy farmaceutycznej i kosmetycznej. Szeroko prezentowane są maszyny zarówno do produkcji opakowań jak i samego procesu pakowania. 

Mając na uwadze zmieniające się realia biznesowe, oraz nowe wyzwania stające przed przemysłem opakowaniowym organizatorzy wyodrębnili stref...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!

Przypisy