Targi ITM nie zwalniają tempa

WYDARZENIA
Strefa start-upów, oferta programowa dla sektora MSP – to tylko niektóre z nowości, jakich można spodziewać się w najbliższej edycji ITM INDUSTRY EUROPE. Nie zabraknie także sprawdzonych pozycji w programie wydarzeń. Zapowiadanego w mediach kryzysu w przemyśle na razie nie widać w rynkowych tendencjach. Spowolnienia nie odzwierciedlają również targi ITM.

Choć analitycy zapowiadali nadchodzący kataklizm, to okazuje się, że najnowsze statystyki GUS pozwalają bardziej trzeźwo spojrzeć na sytuację polskiego przemysłu. Produkcja w październiku 2019 roku wzrosła o 3,5 procent rok do roku, a w porównaniu z poprzednim miesiącem aż o 7,8 procent - podał Główny Urząd Statystyczny. To dane zdecydowanie lepsze od prognoz.

- Śledzimy wnikliwie wszelkie wiadomości i statystyki dotyczące sektora przemysłowego, ale nauczeni doświadczeniem staramy się do nich podchodzić ostrożnie. Rozmawiamy z naszymi wystawcami - zarówno dużymi graczami na rynku jak i mniejszymi przedsiębiorstwami. Oni na razie nie odczuwają tego nagłaśnianego przez media spowol...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!

Przypisy