Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

25 lipca 2019

System SIPSI już aktywny – jednak z poważnymi błędami!

0 354
Francuzi postanowili dokonać gruntownych porządków w systemie SIPSI. Po kilku dniach zupełnej nieaktywności, system SIPSI powrócił – jednak nie obyło się bez błędów, które… utrudniają delegowanie pracowników!

Francuski urząd zapewniał, że po chwilowej przerwie w działaniu usług, od 16 lipca możliwe zgłaszanie kierowców jako pracowników delegowanych. Teoretycznie obietnica ta została spełniona, bowiem sam system jest ponownie dostępny, jednak użytkownicy musieli zmierzyć się z kilkoma błędami oraz z… zupełną niemożliwością zgłoszenia pracownika!

POLECAMY

Seria błędów drogą do chaosu 

Firmy, chcąc zgłosić kierowców, musiały uzbroić się w cierpliwość. Pierwszy problem napotykano już w momencie logowania, jednak to dopiero kilka magicznych cyfr sprawia, że oddelegowanie pracownika jest… niemożliwe. Poniżej lista błędów, z którymi musieli zmierzyć się użytkownicy:

1. Tak jak obiecano, konta założone na wcześniejszej platformie, zostały zaimportowane. Jednak dostęp do nich nie jest tak łatwy, jakby to się mogło wydawać. Aby zalogować się do konta, należy zresetować hasło.

2. Przeniesione konta nie zawierają nume...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy