Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

13 listopada 2017

SEGRO ponownie z CIJ Award w kategorii Best Warehouse Lease of the Year

101
Firma SEGRO otrzymała prestiżową nagrodę CIJ Award 2017, w kategorii Best Warehouse Lease of the Year, za centrum dystrybucyjne Arvato Polska na terenie SEGRO Logistics Park Stryków.

To kolejne wyróżnienie dla dewelopera w tej samej kategorii CIJ Awards, po zeszłorocznym sukcesie centrum dystrybucyjnego Tesco w SEGRO Logistic Park Poznań, Komorniki. 

POLECAMY

Przeznaczeniem centrum dystrybucyjnego Arvato Polska o powierzchni 30,400 mkw., zlokalizowanego w SEGRO Logistics Park Stryków, jest znaczące skrócenie czasu na realizację zamówień w obszarze e-commerce dla marek należących do spółki LPP S.A. Budynek ma zabezpieczoną możliwość ekspansji do łącznie 60,000 mkw.

Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, iż kolejny flagowy projekt SEGRO został doceniony przez niezależnych specjalistów z branży. Jest to dowód uznania dla pracy całego naszego zespołu. Projekt deweloperski dla Arvato Polska był dla nas jednym z najważniejszych w tym roku, a zrealizowaliśmy go w naprawdę dynamicznym tempie i przy zachowaniu najwyższych standardów - mówi Magdalena Szulc, dyrektor SEGRO na Europę Centralną.  

Nowe centrum dystrybucyjne Arvato zostało wyposażone w 21 doków, w tym 4 kombi-doki oraz dwa doki na poziomie „0”. Wprowadzono w nim szereg rozwiązań ekologicznych. Nad pięcioma dokami zainstalowano kurty...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy