Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

17 września 2019

Rozwiązanie UPS i HubBox ułatwia e-detalistom integrację dostawy do lokalizacji UPS Access Point®

0 193
Wraz ze wzrostem popularności handlu internetowego, zmieniają się oczekiwania dzisiejszych kupujących online. E-konsumenci chcą, by ich paczki bezpiecznie docierały na czas pod wskazany przez nich adres. W przypadku nieobecności podczas dostawy oczekują bezpiecznej alternatywy.

W odpowiedzi na tę rosnącą potrzebę konsumentów UPS i HubBox stworzyli łatwą w użyciu i przyjazną do wdrożenia aplikację, umożliwiająca wybór dostawy do lokalizacji UPS Access Point w USA i Europie podczas procesu składania zamówienia.

POLECAMY

Oprogramowanie HubBox można łatwo zintegrować z większością głównych platform e-commerce, w tym Shopify i Magento (pełna lista na hub-box.com). HubBox współpracuje z detalistami, by udostępnić usługę wysyłki do lokalizacji UPS Access Point na ich stronach internetowych jako dogodną alternatywę do dostawy do domu. Ponadto oprogramowanie umożliwia integrację z rozwiązaniem druku sprzedawcy internetowego, by ułatwić proces drukowania etykiet. Dzięki temu firmy różnej wielkości niemające zasobów informatycznych lub wewnętrznej wiedzy mogą skorzystać z tej możliwości.

Za pośrednictwem HubBox detaliści mogą oferować konsumentom opcję wysyłki do ponad 21 000 lokalizacji UPS Access Point w Stanach Zjednoczonych i do ponad 17 000 lokalizacji w Europie. Lokalizacje UPS Access Point są dostępne w następujących krajach europejskich: Austria, Belgia, Czechy, Niemcy,...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy