Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

19 lutego 2018

Rozwiązania 360 stopni na targach LogiMAT

0 357
W dniach od 13 do 15 marca na targach LogiMAT w niemieckim Stuttgarcie, Hyster Europe będzie demonstrować swoją pełną gamę rozwiązań dla magazynów i sektora logistyki - od wysyłek z magazynu po halę fabryczną.

Rozwiązania 360 stopni dla łańcucha logistycznego

POLECAMY

Podczas wydarzenia eksperci z Hyster Europe będą omawiać z odwiedzającymi pełną linię rozwiązań wspierających różne potrzeby klientów w całym łańcuchu dostaw, obejmujących opcje zarządzania bateriami wózków widłowych oraz technologie automatyzacji wózków podnośnikowych. 

Demonstrowany będzie wózek elektryczny Hyster® z zintegrowaną baterią litowo-jonową, stanowiący przykład licznych dostępnych opcji zasilania i ładowania, umożliwiających sprostanie różnorodnym wymaganiom nakładanym przez poszczególne zastosowania.

Oprócz zapoznania się z mocnymi i niezawodnymi wózkami Hyster® oraz rozwiązaniami wspierającymi prace magazynowe i logistyczne, odwiedzający stanowisko Hyster Europe będą mogli dowiedzieć się także więcej na temat zastosowania konkretnych rozwiązań, takich jak nowy niskokabinowy wózek widłowy do użytku w sektorach takich jak załadunek kontenerów - tylko jedno rozwiązanie nadające się idealnie dla prac logistycznych w portach i terminalach.

Rozwiązania 360 stopni dla branży recyklingu

Kolejnym przykładem możliwości wykorzystania w szczególnych zastosowaniach, demonstrowanym na targach LogiMAT, będzie pakiet „Cool Truck” Hyster® dla spalinowych wózków Hyster® o udźwigu 2,0 - 5,5 tony z gamy Fortens®. Pakiet ten został zaprojektowany do użytku w ekstremalnych warunkach roboczych, takich jak przeładunek bel papieru, recykling, przeładunek odpadów pochodzących z gospodarstwa domowego lub inne zastosowania wiążące się z silnym pyleniem, jak te w przemyśle metalowym.  Ten specjalny pakiet, pomaga wydłużyć czas aktywności oraz zwiększyć niezawodność wózka.

Eksperci Hyster Europe wyjaśnią również, w jakim stopniu mocne elektryczne wózki widłowe nadają się do zastosowań w branży recyklingu. Gama trzy- i czterokołowych wózkó...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy