Relacja z IX Ogólnopolskiego Kongresu Magazynowania i Logistyki Modern Warehouse

WYDARZENIA
Ponad trzystu uczestników, cztery dyskusje, osiemnaście merytorycznych prelekcji zamknięte w dwóch dniach kongresu Modern Warehouse, który miał miejsce 15-16 listopada br. w Warszawie.

Wrażenia uczestników – „merytoryczne mięso”, „nigdzie indziej nie ma takiego nagromadzenia wiedzy i doświadczenia  w jednym miejscu”, „uczestniczyłem po raz pierwszy, na pewno nie ostatni”, „wyszedłem zadowolony – zobaczyłem sporo inspirujących tematów, spotkałem ciekawych ludzi”.  Czy można chcieć więcej? Poznaj opinie uczestników i partnerów wydarzenia.


Podczas takiego wydarzenia jak Kongres Modern Warehouse łączy się przyjemne z pożytecznym. Przyjemne, bo była ogromna liczba merytorycznie przygotowanych ludzi, a pożyteczne, bo nigdzie indziej nie ma takiego nagromadzenia wiedzy i doświadczenia w jednym miejscu. Wszystkie prelekcje były ciekawe, ale na szczególną uwagę zasługują prelekcje, gdzie przedstawiano rozwiązania związane z szeroko pojętą automatyzacją. Rozwiązania te już niedługo przeniosą nas w inny świat albo już przeniosły, pozwalając wszystkie operacje logistyczne i magazynowe wykonywać szybciej, dokładniej i pod pełną kontrolą.
W mojej firmie mamy już przedsmak tego świata, który działa i przynosi korzyści. Z różnych powodów nie ma odwrotu i nie uciekniemy już od automatyzacji, powstaje tylko pytanie, czy uciekać, czy może się z nią zaprzyjaźnić i współdziałać, a wtedy ni...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!

Przypisy