POD NASZYM PATRONATEM: Coraz bliżej do LogiMAT 2020

WYDARZENIA
Na długo przed otwarciem 18. edycji targów LogiMAT jest wiadomo, że po raz kolejny pobiją rekord popularności. Ponad 1650 wystawców z całego świata na ponad 125 000 m2 powierzchni wystawowej w centrum targowym Stuttgartu będzie prezentować najnowsze osiągnięcia i trendy w dziedzinie intralogistyki. Nie zabraknie wśród nich światowych i europejskich premier również wśród polskich przedsiębiorstw.

Tegoroczne targi LogiMAT 2020 wypełnią całe centrum kongresowe Stuttgart Messe i przyciągną więcej wystawców niż kiedykolwiek wcześniej. Ponad 1650 firm z całego świata przyjeżdża, aby zaprezentować swoje najnowsze innowacje w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań intralogistycznych i inteligentnego zarządzania procesami. Blisko 300 z nich będzie uczestniczyło w tych targach po raz pierwszy. Organizatorzy przygotowali większą o 1450 m2 niż rok temu powierzchnię, która została wynajęta do ostatniego metra. Organizatorzy oczekują, że w trzydniowym wydarzeniu weźmie udział ponad 65 000 specjalistów z branży. Dotychczasowe doświadczenia pokazują, że prawie połowa wszystkich uczestników ma konkretne plany inwestycyjne.

Społeczność biznesu przyjmuje ideę technologii cyfrowej. Jednak jak pokazują różne, najnowsze badania, wielu przedsiębiorców powstrzymuje się od faktycznego wdrożenia tej technologii. Nie jest jeszcze dla nich jasne, dokąd ona zmierza i dopóki ten ogromny deficyt informacji się utrzymuje, niechętnie inwestują w nowe rozwiązania – zauważa dyrektor targów LogiMAT Michael Ruchty.

LogiMAT, jako wiodąca globalna platforma intralogistyki, zaspokaja potrzeby odwiedzających go przedstawicieli kadry zarządzającej na dwa sposoby. Po pierwsze, prezentowane inn...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!

Przypisy