Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

16 października 2017

Poczta Polska doręczyła już ponad 40 milionów przesyłek z elektronicznym potwierdzeniem odbioru

0 382
Rekordowym miesiącem był czerwiec br. z ponad 4 mln doręczonych EPO. Osiąganie tak dobrych wyników umożliwiło wyposażenie listonoszy w ponad 23 tys. tabletów oraz wdrożenie innowacyjnej aplikacji Mobilny Listonosz.

To innowacyjne rozwiązanie jest największym tego typu wdrożeniem w Europie (wg zakresu i obszaru wdrożenia oraz ilości pozyskanych urządzeń), nagradzanym w wielu prestiżowych konkursach.

POLECAMY

Elektroniczne Potwierdzenie Odbioru zastąpiło Zwrotne Potwierdzenia Odbioru w formie papierowej dla korespondencji wymiaru sprawiedliwości. Poczta Polska świadczy usługę elektronicznego potwierdzania odbioru z wykorzystaniem tabletów przy użyciu dedykowanej aplikacji Mobilny Listonosz od 1 marca 2016 roku. W ramach tego projektu listonosze w całym kraju otrzymali urządzenia mobilne podłączone do Internetu, dzięki którym informacja o statusie przesyłki i jej doręczeniu przekazywana jest w czasie rzeczywistym do nadawcy.

Mobilny Listonosz to jedno z największych wdrożeń platform mobilnych w Europie. To elastyczne  rozwiązanie do obsługi prestiżowego i kluczowego z punktu widzenia ekonomicznego spółki kontraktu dla sądownictwa. Jest ono zarazem platformą dla kolejnych usług cyfrowych z zakresu e-commerce, e-komunikacji, e-gov. Mobilny Listonosz otwiera więc pole do szeroko zakrojonych innowacji, zmieniających zasadniczo biznes Poczty Polskiej - mówi Tomasz Jeruzalski, dyrektor zarządzający Pionem...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy